Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast
Results 111 to 120 of 125

Thread: Gildia Ashamani

Ewera's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by smierc13 View Post
    Zapraszamy kierować zapytania do Ewera

Jakim cudem się zalogowałeś?

Server
    CLA01
    Ew trzeba mieć cholernie duszo farta lub samozaparcia. Mnie wczoraj udało się zalogować na klera koło 11 rano, nawet wybieraliśmy się z kimś z gildii na Cyklopka. Niestety koniec bitwy poprzedzajacej zakończył się niewłaściwa sesją I potem już nie dałem rady wejść. Dopiero dziś koło 15 znów mnie wpuściło Totemki, Mawrog i nawet drużynówka poszły całkiem, całkiem. W gildii której jestem klerem były całe 3 osoby ( info dla Palmera ) Obok miasta w Czarnolesie było koło 10 osób, więc po zrobieniu wszystkich zadań w tej lokacji postanowiłem zaryzykować i przejść przez portal... hmm ... i to był błąd :/ Natomiast na nekruska pomimo wielu, baaardzo wielu prób nie udało mi się zalogować, ciągle bład 503 na zmianę z 502 lub niekończące się logowanie

Ewera's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Kzarksas119 View Post
    macie 51/50 członków i jesteście tacy aktywni to czemu w żadnej ekspedycji jeszcze nie dominowaliście? Dajecie szanse innym słabszym gildią? Czy jednak nie do końca tacy aktywni u was?

Pozdrawiam Kzarksas
    Łatwo oceniać nie wiedząc ile etapów w ekspedycji robiliśmy...
    Pomijając problemy jakie się pojawiały na ekspedycjach zauważ, że ciężko być aktywnym jak od tygodnia nie można wejść do gry
    Last edited by Ewera; 11.02.16 at 13:04.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Kzarksas119 View Post
    macie 51/50 członków i jesteście tacy aktywni to czemu w żadnej ekspedycji jeszcze nie dominowaliście? Dajecie szanse innym słabszym gildią? Czy jednak nie do końca tacy aktywni u was?

Pozdrawiam Kzarksas
    3/4 gildii robiących ekspedycje staje w okolicach pewnego poziomu (33-36 lvl) wynika to z kilku prostych przyczyn : nie każdy gracz nosi arty z T13, nie spędza w grze 24h, nie każdy wkłada PB, nie każdy też podnieca się tabelkami i rankingami Grunt to dobra zabawa bez spiny Szkoda że zalogować się nie można bo trochę brakuje ludzi z którymi razem trochę już gram.

Jeśli ktoś lubi dobrą zabawę, miłą atmosferę, ma chęć do wspólnej rozgrywki i rozbudowy prowincji to serdecznie zapraszam w nasze skromne progi

A jak ktoś patrzy na listy, rankingi i inne takie to proszę bardzo

brama 2 na ukończeniu, pewno jak gra ruszy to powstanie, brama 3 też jest kwestia kilku dni
    Last edited by Rozrywnik; 16.06.15 at 00:08.
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    Używam Opery /usunięte ciasteczka/- / bohater pierwszy nekromag - PETER27/ - i siedzę tylko w Ziemi Światła - bossów nie atakuje / logowanie bez problemu od soboty do poniedziałku/
    Drugi bohater kler nie mogę sie zalogować od 4 dni

Nie używam teleportów, do innych krain i do ekspedycji. - POWÓD - zawieszają wszystkie teleporty.

Teraz siedzę sam w gildii jako jedna osoba której się udało zalogować. - MOŻE TO PRZEGLĄDARKA OPERA
    Last edited by smierc13; 16.06.15 at 00:43.

Ewera's Avatar
    Server
    CLA01
    Napewno nie, bo ja probowalam wejsć na operze, na żadnej przegladarce nie nie dało ;p

Server
    CLA01
    Ja próbowałem na iE, chrome ,firefox i opera ale żadna nie dała rady :/ kiepskie te przeglądarki bo herosów nie ogarniają XD

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by WUJEKLUJEK View Post
    Ja próbowałem na iE, chrome ,firefox i opera ale żadna nie dała rady :/ kiepskie te przeglądarki bo herosów nie ogarniają XD
    a ma może ktoś safari, wiecie nadzieja matką głupich ale która matka nie kocha swoich dzieci

Ewera's Avatar
    Server
    CLA01
    "Ciągle mamy nadzieję – i we wszystkich sprawach lepiej mieć nadzieję niż ją stracić.:" (Johann Wolfgang Goethe)

Kirkus uwierz w cuda - czasem sie zdarzają ;p Pokibicujmy działowi technicznemu i dodajmy im otuchy ;p Może akurat zdarzy sie cud i uda im sie poskromić błąd 503 ;p

Server
    CLA01

Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast