Results 1 to 6 of 6

Thread: pvp - ranga bitewna

Server
    CLA01

pvp - ranga bitewna

Nie dawno otwarto nowy sezon pvp. Niektórym graczom zresetowało rangę bitewną innym nie - pojawiła się teoria, że resetuje się ranga, jeżeli się awansowało do wyżej ligi.
    Ja jestem w pierwsze lidze (w poprzednim sezonie też byłem w pierwszej) i mimo tego zresetowało mi rangę pvp. Prosiłbym o wyjaśnienie sutuacji resetowanie rangi pvp, ponieważ ani na forum ani w grze nie ma oficjalnej informacji na ten temat.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Resetowanie Rangi Bitewnej nie jest błędem, jest to prawidłowe działanie gry. Ranga powinna się resetować z każdym, nowym sezonem.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Resetowanie Rangi Bitewnej nie jest błędem, jest to prawidłowe działanie gry. Ranga powinna się resetować z każdym, nowym sezonem.
    to dlaczego jednym sie kasuje a drugi nie ?? jedni sa w stanie robic osiagniecia a inni nie ??
    Quote Originally Posted by okogi
    a'propos
    maly 'problem' z osiagnieciem PvP , mianowicie osiagnij range 100 , pare osob wykorzystalo przerwe i klepalo pvp tylko dla osiagniecia
    niemniej liczac na szybko
    100 ranga x 500pktow = 50.000 do zdobycia
    srednio 70 pktow wpada ( nie licze godziny potegi )
    50.000 / 70 = ponad 700 walk
    powiedzcie mi jak to zrobic w 2wa tygodnie ???
    50 walk dziennie na pvp i to wszystkie wygrane ... wg mnie nieosiagalne ,
    rangi nie powinny sie kasowac w nowym sezonie w ligach powyzej poczatkujacej ....
    zapraszam do watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...-tym-PvP/page3

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    No na 4 postaciach 60 skasowala mi sie ranga, A na innej postce co miala range 18 nadal ja ma

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Potwierdzam, że dla wszystkich graczy Ranga Bitewna powinna zostać zresetowana, z początkiem nowego sezonu - jeśli tak się nie stało - jest to błąd, który zostanie usunięty.

Uprzejmie proszę, aby osoby, które natrafiły na wspomniany błąd zgłosiły się do pomocy technicznej - przyspieszy to usunięcie błędu z gry.

Dziękuję.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    z calym szcunkiem , mysle ze nikt nie zglosi tego 'problemu' jesli mu sie ranga nie kasuje , bo zrobienie wspomnianych 700 walk (do osiagniecia) w 2wa tyg trwania sezonu jest raczej niemozliwe dla normalnego gracza ... nawet Florus , maniak pvp potrzebowal 2woch miesiecy na wbicie i tak nie mam pewnosci czy mu sie udalo ...

poza tym pomysl na niekasowanie rang jest jak najbardziej na miejscu , dlaczego mialyby byc kasowane ?? to bez sensu .... dodatkowy bonus medyka powinien byc dla poczatkujacych jedynie , sam ponownie mam zerowa range i medyk na 100% ponownie mimo ze juz sporo walk za mna ... uwazam ze to nie jest sprawiedliwe wzgledem nowych graczy

wiec jesli wg was ranga ma byc kasowana to to zmiencie aby dla wszystkich by nie byla zerowana co sezon , bedzie z korzyscia dla gry i bardziej logiczne

pozdr
    Last edited by okogi; 29.01.15 at 16:49.