Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: Ulepszanie kuźni (poziom bohatera)

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Nasze "happy-hour" polega na tym, że czasami przez 2-3 h nie wywali Cię z walki, nie przeskoczy czar, etc... :]
    uuu to ja happy hour od 4 miesięcy nie miałem, dzięki za taką okazję

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Oczywiście, nie miałam na myśli zrzutów ekranu, które sama zamieściłam na forum , mam raczej na myśli zrzuty ekranu, na których widoczne są błędy np. brak tłumaczenia, błędy stylistyczne itp.

Odnosząc się do Happy Hour, pragnę zauważyć, że całkiem niedawno mieliście okazję zakupić pakiety z Pieczęciami Bohatera powiększone o 100%. Promocje mogę odbywać się w różnym czasie na różnych serwerach gry.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    hej bb_Naerjan
    no troche dla smiechu je zamiescilem , bo problem i tak nie bedzie widoczny na zdjeciach ( nie ten typ bledu ) , mysle ze go jasno opisalem dla sprawdzenia ...
    pozdrawiam

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie!

Oczywiście, nie miałam na myśli zrzutów ekranu, które sama zamieściłam na forum , mam raczej na myśli zrzuty ekranu, na których widoczne są błędy np. brak tłumaczenia, błędy stylistyczne itp.

Odnosząc się do Happy Hour, pragnę zauważyć, że całkiem niedawno mieliście okazję zakupić pakiety z Pieczęciami Bohatera powiększone o 100%. Promocje mogę odbywać się w różnym czasie na różnych serwerach gry.
    To dajcie jeszcze raz ten HH +100% bo mnie nie bylo w domu pilem u szwagra,kupie za pare tys zl...

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2