Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Nowe legendy

Server
    CLA01

Nowe legendy

A ja mam pytanie do ludzi z BB. Kiedy możemy spodziewać się nowych legend gdyż obecne nie spełniają swojej roli "najpotężniejszych przedmiotów w Ashan". Gracze na wysokich poziomach używają praktycznie tylko Fortuny o Trzech Twarzach. Czy podjęto jakieś decyzje od kiedy i gdzie będzie można je zdobyć?

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Potwierdzam - legendy w tym momencie nie są najmocniejszymi przedmiotami w grze.

Są 2 rodzaje przedmiotów legendarnych:
    - te które wypadają z bossów tygodniowych,
    - te które wypadają z zapomnianych ziem. (te są w większości "do kosza")

Jak to będzie zrobione w praktyce? Czy będzie można ulepszać przedmioty ręcznie, za surowce / jakieś zadania ? Czym może zostaną podbite statystyki wszystkim legendarnym przedmiotom "z automatu"?

Proszę o wypowiedź BB_Naerjana.

Server
    CLA01
    Ja także jestem ciekawy jakie są plany dotyczące nowych legend, oprócz powyższych pytań mam jeszcze takie: Czy nowe legendy będą tak jak obecne przedmioty z najwyższych tierów zarezerwowane dla tych, którzy na starcie wydadzą nie małą sumkę pieniędzy?

Skoro mają to być najmocniejsze przedmioty w grze to pozwólmy nosić je najmocniejszym, według mnie powinien być wprowadzony wymóg poziomu gracza, przykładowo 30 smoczy, może 20.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Legendarne Artefakty są najsilniejszymi Artefaktami w świecie Ashan, jednakże nie ma gwarancji, że Artefakt, jaki zostaje zdobyty w danej walce (niezależnie, czy są to Zapomniane Ziemie, czy walka w innym trybie), będzie tym "najlepszym" z możliwych do zdobycia, dla bohatera na danym poziomie. Dlatego nie jest to błąd, a raczej przypadek potwierdzony przez innych graczy.

Na chwilę obecną nie jestem w stanie udzielić szczegółowej informacji na jakiej zasadzie, w przyszłości, będzie działało ulepszanie Artefaktów. Poinformuję Was o tym, gdy tylko otrzymam potwierdzone dane. Dziękuję za cierpliwość.
    Last edited by BB_Naerjan; 30.01.15 at 15:18.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Ok, dziękuję za odpowiedź.

Na razie najlepszymi przedmiotami w moim odczuciu są przedmioty większe wypadające z wyprawy 12 (wartość artefaktu ok. 300) oraz większe, mniejsze i pradawne, które wypadają z wyższych poziomów walk bohaterskich (wartość artefaktu większa jak 300). Chodzi o to, że te przedmioty mają sumę statystyk większą niż obecne przedmioty legendarne.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie!

Legendarne Artefakty są najsilniejszymi Artefaktami w świecie Ashan, jednakże nie ma gwarancji, że Artefakt, jaki zostaje zdobyty w danej walce (niezależnie, czy są to Zapomniane Ziemie, czy walka w innym trybie), będzie tym "najlepszym" z możliwych do zdobycia, dla bohatera na danym poziomie. Dlatego nie jest to błąd, a raczej przypadek potwierdzony przez innych graczy.

Na chwilę obecną nie jestem w stanie udzielić szczegółowej informacji na jakiej zasadzie, w przyszłości, będzie działało ulepszanie Artefaktów. Poinformuję Was o tym, gdy tylko otrzymam potwierdzone dane. Dziękuję za cierpliwość.
    W takim razie napisz do supportu gry tego głównego, i zapytaj o plany, proste i przejrzyste

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Legendarne maja zmienic,narazie je wycofali,beda nowe po aktualizacji ,mozna je ulepszacz do poziomu tier 13
    za pb ,lub miliony nazbieranej czerwonej stali,wiec nie ma co sie martwic wszysko jest w porzadku

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Painful's Avatar
    Server
    CLA01
    Coś nie bardzo można je ulepszać ( z bossów tygodniowych ) , to powinny być najsilniejsze artefakty , a tym czasem jakieś beznadziejne "niebieskie" arty drapiące z wypraw 12 itp są silniejsze.Moim zdaniem powinni polepszyć legendy i tyle w temacie.

torewski's Avatar
    Server
    CLA01
    legedarne nie sa najsilniejszymi artefakami przypominam ze sa siljiejsze z 12 wyprawy jak i 13 tiera
    jesli chdzi i legedy to w tym momecie mozna tylko ulepszac te z zapomnianych ziem
    http://scr.hu/1awx/1jsaw oto jedna z leged z zapomianych i do ulepszezia

MaxDamagDA's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja z ZZ dostaję itemy niebieskie po 220 ;/ Zastanawiałem się właśnie skąd pochodzi twój grymuar z 300 :O

Widocznie nie mam szczęścia do dropu

Page 1 of 2 1 2 LastLast