Results 1 to 9 of 9

Thread: sandro w 4 akcie

Server
    CLA01

sandro w 4 akcie

Jakich mniej więcej potrzeba na niego jednostek u nekropolii? Gram rycerzem i jego omamienie duszy wybija mi prawie całą armie w pierwszej fazie. Na niego potrzeba już ulepszonych bohaterskich jednostek czy ja po prostu robie wszystko źle walcząc z nim?

Server
    CLA01
    trzeba miec jakiegos dispell magica, jesli zbierales piorka do zadan, to powinienes miec troche serafow, ich skill z 2 by Ci pomogl, albo warto walczyc razem z kims kto moze zdejmowac debuffy z graczy, jest to w umiejetnosciach.

Server
    CLA01
    Takie coś jak czystość u kleryka? Ten spell uodparnia jednostki na stałe czy tylko na tą jedną rundę?

Server
    CLA01
    Na jedną rundę oraz usuwa wszystkie negatywne efekty.

Server
    CLA01
    No ok, dzięki, szkoda jednak że magowie mają widoczną przewagę w tej grze, no ale trudno.

Server
    CLA01
    rokiiz - grając rycerzem śmierci [woj] również można mieć oczyszczenie. Reset skilli jest teraz śmiesznie tani, więc pomyśl o tym. Mając możliwość zdjęcia tej klątwy ze swoich jednostek walka z Sandro w a4 nie wyróżnia się niczym szczególnym spośród bossów poza może tym, że walka z nim ma 3 etapy. drugi jest bajecznie prosty, 3 i tak łatwiejszy od pierwszego. Nie jest żadną tajemnicą, że ciężkich bossów najłatwiej bić w duo mag+woj - mag ma debuffy, ogłuszenia, slowy itp., woj buffki dla swojej armii + sporą siłę jednostek.

Server
    CLA01
    a dla mnie właśnie 1 i 2 był prosty, mam serafy, w 3 wytłukł mnie paraliżem i niechąco nie wziąłem ponownej bitwy i prawie 4k kryształow poszło na spacerek

Funosek's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by rokiiz View Post
    No ok, dzięki, szkoda jednak że magowie mają widoczną przewagę w tej grze, no ale trudno.
    Nie do końca - Rycerz dobrze prowadzony też może zrobić z armii przeciwnika bandę tumanów. Biłem wczoraj Hrodgera z Rycerzem, który miał armię Niebianek, Inkwizytora do leczenia i Płomień Chwały do oślepiania. Nie dość, że Niebianki waliły krytyki po nawet 50-80k, to jeszcze skill Zastraszenie powodował, że praktycznie nic nas nie atakowało - a to w końcu endgamowy boss.

Server
    CLA01
    szkoda jednak że magowie mają widoczną przewagę w tej grze
    Oczywiście Najlepiej to widać na walkach teamowych mag/rycerz. Jednostki maga atakują po 2-4k, u rycerza po 10-50k.