View Poll Results: Czy podoba Ci się strona poświęcona Trybowi Bohatera?

Voters
139. You may not vote on this poll
  • Tak

14 10.07%
  • Nie

125 89.93%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 51 to 58 of 58

Thread: Strona poświęcona nowemu Trybowi Bohatera

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuję za Wasze opinie i sugestie. Pragnę poinformować, że zostały one przekazane do odpowiedniego departamentu.

Server
    CLA01
    ta strona to bardziej do filmu Gra o Tron lub Wladca Pierscieni i to moze jest dobre do takich gier a nie tu do klasycznej jak dla mnie gry i poperam reszte opini tu skonemtowanych nie psujcie tej gry i juz tylko robcie zeby to dobrze i plynnie dzialalo pozdrawiam

Server
    CLA01
    Gdybym miał udzielić szczerej odpowiedzi to by trzeba wszystko wykropkować. Gra po 30 lvl jest BEZNADZIEJNIE NUDNA. NOWA FABULA NOWE MAPY NOWE JEDNOSTKI NOWE MIASTA a nie takie pierdoly

kirkus132
    Guest
    nowe fabuły dla obu klas, a nie 3/4 misji fabularnych to juzpowtarzanie,

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    A i ze dwie bonusowe mapki cos w stylu zapomiane ziemie co mozna kupic za pb,ale maja nagrody tier 1-13 (100-1300pb )
    za skrawek z 50 sztuk ,czym drozsze mapy kupisz tym lepszy itemek.

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    Dodatkowo ZZ otwarte dla wszystkich bez obeliksów

Server
    CLA01
    to prawda wieje nuda po 30 lvl jak wspomnieli juz koledzy gracze nowe mapki misje blabla itp. jak najbardziej wskazane popieram w 100% ale chwila tak przy okazji wspomne po kiego wala zdobywac 60 lvl smoczego rycerza pomijajac juz ta nude jak nic procz tytulu nie mam z tego zabierzcie sobie ten tytul nie chce go moge grac do konce bez zadnego tytulu czy nic wardlajacego sie za mna zwierzaka po co mi on jak nic nie dodaje tylko poto by byl ha dziwne podejscie przez takie glupoty to kolejne bledy sie pojawiaja a wracajac do akcji lvl 30+ fanie by bylo rozwinac drzewko umiejetnosci troche bardziej niz te 16 pkt. pol roku bede nabijal do 60 a nawet 1 pkt za to nie dostane kwestia jakie artefakty mama swoim portfelem pozwoli mi ulepszyc takiego mam bohatera masakra nie ma w wersji online nic co bylo zajebistego w wersjach single player czas chyba zapomniec o tej wersji i poczekac na heres 7 bo ta to tylko zmusza do wydawania pieniedzy a mimo tego i tak na koniec mnie wywali z gry pozdrawiam Blad88pl

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Blady88pl View Post
    to prawda wieje nuda po 30 lvl jak wspomnieli juz koledzy gracze nowe mapki misje blabla itp. jak najbardziej wskazane popieram w 100% ale chwila tak przy okazji wspomne po kiego wala zdobywac 60 lvl smoczego rycerza pomijajac juz ta nude jak nic procz tytulu nie mam z tego zabierzcie sobie ten tytul nie chce go moge grac do konce bez zadnego tytulu czy nic wardlajacego sie za mna zwierzaka po co mi on jak nic nie dodaje tylko poto by byl ha dziwne podejscie przez takie glupoty to kolejne bledy sie pojawiaja a wracajac do akcji lvl 30+ fanie by bylo rozwinac drzewko umiejetnosci troche bardziej niz te 16 pkt. pol roku bede nabijal do 60 a nawet 1 pkt za to nie dostane kwestia jakie artefakty mama swoim portfelem pozwoli mi ulepszyc takiego mam bohatera masakra nie ma w wersji online nic co bylo zajebistego w wersjach single player czas chyba zapomniec o tej wersji i poczekac na heres 7 bo ta to tylko zmusza do wydawania pieniedzy a mimo tego i tak na koniec mnie wywali z gry pozdrawiam Blad88pl
    to zacznij pomykać w kings bounty, masz 3 częsci legende, crossworld i wojownicy północy, tak samo chodzisz i walisz siecały czas pve al eza to miła kampania i fascynujący scenariusz, po za tym grałem ostatnio w heroesy 5 i jak nic są takie nudne, po 3 godzinach gry zostały usunięte,

Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6