Results 1 to 7 of 7

Thread: Bajlif surowców

Wojciech_77
    Guest

Bajlif surowców

Mam propozycję aby stworzyć w grze Bajlif surowców do wymiany pomiędzy bohaterami surowców takich jak złoto, drewno, metal i kryształ podobnie jak mamy Bajlify do armii i artefaktów.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Wojciech_77 View Post
    Mam propozycję aby stworzyć w grze Bajlif surowców do wymiany pomiędzy bohaterami surowców takich jak złoto, drewno, metal i kryształ podobnie jak mamy Bajlify do armii i artefaktów.
    przecież można przesyłać złoto, jak masz 2 postacie jednej frakcji to nie masz też problemów z kryształem, możesz przesłąć ulepszone jednostki a zarobiony kryształ wydac na coś innego

Server
    CLA01
    Zapomnij, jestem pewien, że nic takiego nie zrobią.
    Nawet nie chcą zrobić targowiska znanego z każdej odsłony HoMM.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    A kto kupi wózki z surkami za PB do ulepszania kowadla jak dadza market ? Straca kase nie jest im to na reke

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Kupi Hrabio, kupi
    Już widzę ten bajlif surowców oczyma wyobraźni... Oto co widzę i bynajmniej nie jest to czarnowidzwo HOWGH

Bajlif surowców pozwala na jednorazowe umieszczenie w nim 50 złota, lub 10 drewna, lub 5 żelaza, lub 2 kryształu lub 1 smoczej stali. Oczywiście istnieje możliwość zwiększenia limitu o ilość początkową za jedyne 999 pieczęci.

A tak już całkiem poważnie to jak najbardziej przydała by się możliwość przekazywania surowców, ale zamiast kolejnych bajlifów lepsze były by vouchery. Czyli pakowanie surowców do znanych z gry skrzynek, wozów, stert i przekazywanie przez zwykły bajlif artefaktów.

Server
    CLA01
    Irracjonalny pomysł , który bezpośrednio wpłynął by na strukturę gry (zmianę działania pewnych założeń), bądźcie łaskawi zauważyć że surowce nie są w tej grze stałym czynnikiem, w przeciwieństwie do artefaktów czy stworzeń. 1 gwardzista czy też 1 artefakt o danej sile - nigdy nie zmienia swojej wartości (ilosci) bez względu na to który lvl posiada bohater. Z surowcami niestety jest inaczej. Tak więc zanim, opiszesz swój pomysł na forum, poświęć chwilę i zastanów się czy taki pomysł w ogóle ma szanse bytu w strukturze gry.

Server
    CLA01
    Myślę, że mogłoby to mieć sens dla smoczej stali oraz punktów bohaterskich czy jak tam one się nazywają.

Tyle, że to również kwestia skali/założeń.

U siebie w tej chwili poluję na legendarne w ZZ restartowanymi bohaterami i co restart marnuję 150 smoczej... tylko czy autorom to przeszkadza chociaż w ułamku tak jak mi?

punkty bohaterskie też dla mnie będą problemem bo chciałbym miec kilku bohaterów na różnych poziomach pod pvp (w tej chwili w sumie mam 1 + główny) i zbieranie z każdego na 20000 pod patent budowlany...

Mogłoby to być zrealizowane np. jako 10% straty pod koszt transferu danego surowca.

Myślę, że złoto, drewno, metal są zbyt silnie uzależnione "wartością" od poziomu ale kryształ, smocza, PP mam wrażenie, że nie ma przeciwskazań by na jakichś zasadach dało się je transferować pomiędzy bohaterami.