Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Pieczęcie bohatera do wygrania na arenie zmagań/zapominanych ziemiach

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01

Pieczęcie bohatera do wygrania na arenie zmagań/zapominanych ziemiach

Moja propozycja polega na dodanie pieczęci bohatera do wygrania na zapomnianych ziemiach i arenie zmagań. Są to dosyć trudne i czasochłonne wyzwania, które nierzadko kończą sie porażką.
    Dałbym 100Pb za arenę i 500Pb za ZZ

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Zapomniane Ziemie nabrałyby sensu i warto byłoby biegac za obeliskami.
    Popieram pomysł
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    jak najbardziej za , tyle ze pieczecie za ZZ zaleznie od poziomu bohatera, powiedzmy 30% za odblokowanie calosci tylko za pieczecie , bo na niskim levelu odblokowanie to tylko 270 pieczeci , a na 30 prawie 3k , wysilek i trudnosc zmienna wiec i nagroda zmienna moglaby byc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by pyraigzik View Post
    Zapomniane Ziemie nabrałyby sensu i warto byłoby biegac za obeliskami.
    Popieram pomysł
    Kilka koncepcji
    1. Pierwsza żeby odblokowac ZZ wystarczy po 1 razie odwiedzić wszystkie obeliksy jakie zostały wcześniej odkryte, czyli przyśpieszyłoby to odblokowywanie, obeliksy aktywują sięraz na tydzień, oczywiscie można wejsc za pieczęcie
    2. obeliksy ja kw starym heroesie dająszansę na znalezienie artku, ZZ są odblokowane za darmo i każdy m,oże wejśc kiedy chce i jak chce płacać za to 20 k złota)zalezne od lvlu)

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja już o tym pisałem, że drop z zapomnianych ziem jest do kitu. Nawet moderacja pofatygowała się, żeby zmienić temat mojego wątku z "drop z zapomnianych ziem SSIE", na "drop za zapomnianych ziem" I podtrzymuje oryginalny post - drop będzie ssał, dopóki ssać nie przestanie, czyli zostanie wydzielona adekwatną nagrodą np. pieczęci boh./artefakt dostosowany do poziomu boh., jakiś żadki element ubioru etc.

Jak najbardziej 500 pb miałoby sens. Jest to nagroda rekompensująca trud związany z odpaleniem i przejściem ZZ.

Czemu tylko 100 pb za arenę? Wielu graczy pisało, że aby ją ukończyć potrzebowali ok. 3-4 godz. a nierzadko więcej, zanim rozpracowali jak ukończyć całą serię, dość zróżnicowanych walk. Skoro zrobienie bossa tyg. to ok. 5-60 min, to adekwatną nagrodą za arenę powinno być też ok. 500 pb. Można by zrobić arenę tygodniową, bo przy 500 pieczęciach dziennie pewnie nikt nie kupi odłamków kombinacji czy innych przydatnych rzeczy ze sklepu - nie można sabotować modelu finansowego UBI :P

Z resztą.... jakby można było tygodniowo ugrać ok. 1500 PB, to nagle trochę bardziej realne staje się odblokowywanie rzeczy typu większa sakwa, większy limitów surowców, czy kupowanie nowy postaci. Chociaż i tak na chwilę obecną pewnie większość PB zostałaby wpakowana a boh. kuźnię.

Przypomnę tylko, że dawno, dawno temu, można było zgarnąć 8000 pb za ostatnią walkę fabularną z Sandro, więc obecne nagrody są mocno słabe.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    * rzadki

BTW. - dodajcie edycję postów, proszę.

Server
    CLA01
    Witam
    Ja też uważam że PB za ZZ powinny być, ale uważam że ok 100 - 150 PB było by już wystarczającą nagrodą + pozostałe które są. Nie ma co być zachłannym i tak sporo pieczęci można uskubać z tej gry - obawiam się jednak że im bliżej końca bety tym nagrody w postaci PB będą uszczuplane - obym się mylił.

Obecnie Kleryk lvl 30+4

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Na chwilę obecną najbardziej wartościowe nagrody można zdobyć w nowym Trybie Bohatera. Odnosząc się do Legendarnych Artefaktów w Zapomnianych Ziemiach, pragnę przypomnieć, że zdobyty Artefakt, nie zawsze będzie najsilniejszym przedmiotem z możliwych dostępnych Artefaktów, dla Bohatera na danym poziomie. Nie powinno to jednak oznaczać, że nie ma możliwości zdobycia wartościowej nagrody. Poinformowałam deweloperów gry, że nie jesteście usatysfakcjonowani nagrodami w Zapomnianych Ziemiach. Przyglądamy się teraz działaniu tej funkcji. Nie omieszkam przekazać także Waszych sugestii, dotyczących urozmaicenia nagród na Arenie Zmagań i w Zapomnianych Ziemiach.
    Last edited by BB_Naerjan; 04.02.15 at 15:40.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie!

Na chwilę obecną najbardziej wartościowe nagrody można zdobyć w nowym Trybie Bohatera. Odnosząc się do Legendarnych Artefaktów w Zapomnianych Ziemiach, pragnę przypomnieć, że zdobyty Artefakt, nie zawsze będzie najsilniejszym przedmiotem z możliwych dostępnych Artefaktów, dla Bohatera na danym poziomie. Nie powinno to jednak oznaczać, że nie ma możliwości zdobycia wartościowej nagrody. Poinformowałam deweloperów gry, że nie jesteście usatysfakcjonowani nagrodami w Zapomnianych Ziemiach. Przyglądamy się teraz działaniu tej funkcji. Nie omieszkam przekazać także Waszych sugestii, dotyczących urozmaicenia nagród na Arenie Zmagań i w Zapomnianych Ziemiach.
    Na zapomnianych ziemiach tyle gram i nic leci z legendarnych...kłamczuchy
    Co do areny zmagań walki są za trudne...w bece 1 były łatwiejsze
    Gram tyle na bohaterskim tylko 1 mi się trafił z legendarnych...
    Gdzie tu jest uczciwość?...

Server
    CLA01
    Uczciwość nie ma tu nic do gadania - to zwykłe prawdopodobieństwo - załóżmy że legenda wypada z częstotliwością 5 % (a przy okazji Droga BB_Naerjan prosze podaj jakie jest prawdopodobieństwo szansa na uzyskanie legendy, z walki bohaterskiej, jakie z ZZ, i inne o których być może nie wiem), to na 100 walk w których za zwycięstwo trafisz artefakt (a nie inna nagrodę) to 5 z nich powinny być legendami - ale moze zdarzyć się tak że jeden gracz nigdy nie trafi na legrnde a inny trafiać dosyć często.

Gram klerykiem lvl 30+4

Page 1 of 2 1 2 LastLast