Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 22 of 22

Thread: Szanowna panie BB kiedy bedzie Happy Hour 100 %,albo tansze itemy w sklepie o 50% ?

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie przesadzaj, a jak firma ma istnieć niby? ktoś płaci by ktoś mógł grać, lepsze to niż reklamy co 5 minut - chyba byś nie chciał

Ale poleciałem, chyba za lizusostwo dostanę z 1000 pieczęci?

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by pitikamiti View Post
    Nie przesadzaj, a jak firma ma istnieć niby? ktoś płaci by ktoś mógł grać, lepsze to niż reklamy co 5 minut - chyba byś nie chciał

Ale poleciałem, chyba za lizusostwo dostanę z 1000 pieczęci?
    ta wazeline można zbierać rękami po za tym wiem że firmy nastawione są na maksymalizacje własnych zysków, ale na tym długo się nie pociągnię jeżeli nie ma zadowolonych klientów, zobacz ostatniego Assasyna, gdzie ubi poszło w ilość a nie jakość, ważne że wypusciło grę, co z tegop że poziomem odpowiadała tej, zasady biznesu, jeden zadowolony klient przyciągnie 2 nowych, 1 niezadowolony zniechęci 10, koszty utrzymania klienta są mniejsze niż koszty jego przyciagnięcia a największy koszt ponosimy w celu zmiany nastawienia zniechęconego, to są podstawy biznesu nakierowanego na klienta, oczywiście uproszczone i jest ich więcej ale na potzreby tego tematu przyjmijmy te 2

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3