Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Szanowna panie BB kiedy bedzie Happy Hour 100 %,albo tansze itemy w sklepie o 50% ?

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Informowaliśmy Was, że aby otrzymać świąteczny prezent należy potwierdzić swój adres e-mail, odpowiednio wcześniej. Brak potwierdzenia adresu, może być przyczyną, dlaczego gracz nie otrzymał Newslettera MMHO. Jeśli jednak potwierdziliście swoje adresy, a mimo tego nie otrzymaliście Newslettera z prezentem, warto skontaktować się z pomocą techniczną.

Quote Originally Posted by Lady_Nika View Post

p.s. przestańcie już wrzucać te nieaktualne statystyki mobów bo mi tylko spamujecie na tablicy :P
    Czy możesz sprecyzować co dokładnie masz na myśli? Zgadzam się, że karty stworzeń, na których można było porównać zmiany w statystykach jednostek, były zamieszczane m.in. na naszej stronie na Facebooku. Pragnę jednak zwrócić uwagę, że ostatnia z kart pojawiła się niemal 2 tygodnie temu.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Świąteczne prezenty były wysyłane drogą mailową. Jeśli nie otrzymałeś Newslettera MMHO z prezentem, mimo potwierdzonego adresu e-mail, zalecam kontakt z pomocą techniczną.
    3 razy pisałem do supportu, 2 razy kazali mi czekać, dopiero koło 10 stycznia w końcu ktoś tam wygenerował, święta skonczyły się 28, 13 dni zwłoki, czy to jest poważne?? jeszcze mam parę razy pisać?? tak newsletter był włączony

Server
    CLA01
    Czekamy na te 100%

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    No koniecznie poprosze o te 100% do pb,lub wózki surowców za 50% ceny .
    Jestem świeżo po wyplacie i boje sie ze zanim beda te eventy w lutym to wszystko przepije
    i nie bedzie kasy na Pieczecie bohatera

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Już nie ma tej niechronionej "kupki złota"

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Na serwerze niemieckim trwa właśnie HH 50%, ostatnio się prawie pokrywały (1 dzień różnicy) to w razie czego się szykujcie

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja już nie kupuję w marcu, marcuję się, idę na trawkę, zrobię sobie happy day

Server
    CLA01
    Ja poczekam do wprowadzenia "potwierdzenia zakupu"... Jadę na limicie złota mając 4k PB i jak coś sprzedaje/kupuje wyskakuje czy chce powiekszyc magazyn -_-

Juz z 5 razy na 100 byłem kilka pixeli od klikniecia tego szajstwa! Znając me szczęście jakbym kupił teraz (nawet na 100%) trafił bym w coś przypadkowo i bye bye :P
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    To nie kupujcie, nikt Wam nie każe o_O założyciel się pytał kiedy będą, to piszę co wiem

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Lady_Nika View Post
    To nie kupujcie, nikt Wam nie każe o_O założyciel się pytał kiedy będą, to piszę co wiem
    ano nie kupuję i nie kupię, nigdy, tak jak innych produktów ubi które stawia tylko na cash a nie zadowolenie swoich klientów

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast