Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 50 of 50

Thread: Co z tym PvP?

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Od 69 rangi bitewnej nie sa przyznawane nagrody pisze tak dla utrwalenia tej jakze bolesnej wiadomosci ;p
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    @pyraigzik: Dziękuję za wiadomość.

Trwają prace nad poprawą systemu PvP, dziękuję za cierpliwość i wszystkie zgłoszenia wysłane do pomocy technicznej.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    co do zmiany i dodaniu umiejetnosci ''rozproszenia magii'' , oczywiscie kazdy zaplaci za zmiane 250 pieczeci
    no chyba ze wyzeruja jak ostatnio przywprowadzaniu nowych umiejetnosci ,a moze beda inne umiejetnosci skoro dodaja rozproszenie ... czeka nas znow niespodzianka

mimo wszystko idziemy w dobrym kierunku

Server
    CLA01
    Ależ skopany jest balans pvp:

1. kto wymyślił, że kleryk na przemian może dawać sanktuarium/anioła stróża (a jeszcze jest sanktuarium ze zwoju!) i jeden oddział jest nietykalny.
    2. szybowanie gryfów to ostre przegięcie. Praktycznie 2 tury (jako że gryfy mają bardzo wysoką inicjatywę) gracz zostaje sam na polu bitwy, narażony na ataki bohatera przeciwnika.
    3. O kosmicznej ilości zawieszeń/oślepieni/pacyfikacji nawet nie wspominam.
    4. Po cholerę nekromanta ma umiejętność oczyszczenia skoro to praktycznie na nic nie działa.
    5. Na serafy nie można rzucić przepływu czasu tkaczek. Niby dlaczego?

To jest wierzchołek góry lodowej.

Mahora's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak przeczytałem info o balansie między klasami bohaterów to parsknąłem śmiechem.
    To wielki krok dla zespołu M&MHO, niestety dla bohatera mocy malutki kroczek w kierunku balansu i mam nadzieję że to dopiero pierwszy kroczek, bo po kiego ta zdolność ryckowi skoro ma on tylko jeden ruch na turę. Niech geniusze dadzą drugi ruch i sprawa będzie załatwiona zamiast siedzieć i myśleć może niech sami pograją we własną grę i zobaczą "co to się wyprawia" ;P

P.S.
    Szkoda że reszty zmian również nie poprzedzili dyskusją z graczami, bo wiedzieli że będą lamenty i płacze aż pod sklepienie niebieskie ashanu a upadły smok jedynie pogardliwie na nie spojrzy, nasyci się łzami malkontentów i obleje złotym deszczem cudownych zmian mającym na celu, a jakże usprawnić rozgrywkę, bo przecież nie pomóc lepiej wyciągać kasę od graczy, w życiu...

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Mahora View Post
    Jak przeczytałem info o balansie między klasami bohaterów to parsknąłem śmiechem.
    To wielki krok dla zespołu M&MHO, niestety dla bohatera mocy malutki kroczek w kierunku balansu i mam nadzieję że to dopiero pierwszy kroczek, bo po kiego ta zdolność ryckowi skoro ma on tylko jeden ruch na turę. Niech geniusze dadzą drugi ruch i sprawa będzie załatwiona zamiast siedzieć i myśleć może niech sami pograją we własną grę i zobaczą "co to się wyprawia" ;P

P.S.
    Szkoda że reszty zmian również nie poprzedzili dyskusją z graczami, bo wiedzieli że będą lamenty i płacze aż pod sklepienie niebieskie ashanu a upadły smok jedynie pogardliwie na nie spojrzy, nasyci się łzami malkontentów i obleje złotym deszczem cudownych zmian mającym na celu, a jakże usprawnić rozgrywkę, bo przecież nie pomóc lepiej wyciągać kasę od graczy, w życiu...
    Mahora ale gdzieś były planu żeby dać wojom więcej jednostek w slocie oraz dorzucic im 2 turę, i dodam ejakos te ifo w przeciągu 2 tygodni się pojawiło

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    no to pieknie ja mam buga , ponad 500 walk i mi caly czas zeruje

choc w suporcie mi powiedza ze do 2giej ligi wszedlem nie osiagajac ani jednej rangi :\

no nic napisze do nich ... ciekawe co powiedza
    oczywiscie moje zapytanie zlali totalnie ... wlasnie miaja 10ty dzien bez odpowiedzi

a tu dodatkowy kwiatek matematyka wg BB

przed walka 353 pkty i 3cia ranga

po walce teoretycznie +388 pktow i...

77 pktow na 4tej randze ...

164 pkty poszly sie kochac , to tylko przyklad , czasami wiecej znika

Ps
    przed godzina potegi znajduje mi przeciwnika w ciagu 1-2 min , podczas godziny co niby ma zwiekszyc ilosc osob mam przerwy po 20-30 min bez przeciwnika hehe
    widocznie bardzo mnie nie lubia

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Nigdy nie bedzie balansu zawsze bedzie jakas klasa lepsza
    Ja tam prosze o wiecej happy hour 100% ,i jakies fajne ubranka i nowe wierzchowce,np: dzik,,wilk czy hydra za 150.000 Pb

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    no i kupa , znow nie nabije rangi :\ ech

sezony wstrzymane do Marca

chyba ze bedzie mozna grac pvp jak to bylo ostatnio i chociaz rangi nabijac

Mahora's Avatar
    Server
    CLA01
    No to do marca, zamiast grać w Nic&M.H.O. Pogram sobie w Wot. Okogi u mnie nawet nabijanie rangi nie ma sensu bo nie dostaje nagród za PvP od czterech miechów, a obsługa uważa ten błąd za rozwiązany, podobnie jak w przypadku wcześniejszych zgłoszeń z niedziałającym sezonem, uważają że coś jest ok. i sprawa zamknięta ;D
    Z ciekawości zobaczę jak się gra w PvP po zmianach, bo w każdym sezonie trochę grałem i czasem coś ugrałem, ten to już bił rekordy cwaniakowania przez kleryków, no i był nuuudny bo już każdy latał z podobnym wojem i taktyką, nawet jak nie miał pomysłu to zdążył już podpatrzeć u innych, dlatego miałem sobie dać kompletny spokój, z tą grą, bo jakoś poza PvP to już nie dostarcza mi kompletnie emocji, nawet mając 29poziom jakoś nie chce mi się dobić do 30. Chociaż przydały by się lepsze arty, no ale pożyjemy zobaczymy, jeszcze konta nie usuwam choć już o tym myślałem jednak zobaczę te zmiany z ciekawością

Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5