Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 50

Thread: Co z tym PvP?

Mahora's Avatar
    Server
    CLA01

Exclamation Co z tym PvP?

Nowy sezon na serwerze INT1 nadal się nie rozpoczął. Na arenie PvP ciągle widnieje informacja „Obecnie nie trwa żaden sezon…„
    Punkty sezonowe i ranga bitewna pozostają bez zmian od zakończenia poprzedniego sezonu, co miało miejsce już chyba jakieś 2-3 miesiące temu.

Odpowiedź od obsługi i BB jest taka, że nowy sezon powinien obecnie trwać, więc wydaje się iż problemu zupełnie nie znają, lub też ignorują go.
    Podobno na pozostałych serwerach wszystko jest ok. Dostałem zapytanie „Czy jesteś w stanie to potwierdzić, że nowy sezon jeszcze się nie rozpoczął?”.

Dlatego proszę was o informacje czy u was sytuacja wygląda podobnie i jeśli to możliwe umieszczanie zrzutów ekrany z areny PvP.

Dzięki i Pozdrawiam.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Dostałem zapytanie „Czy jesteś w stanie to potwierdzić, że nowy sezon jeszcze się nie rozpoczął?”.
    no to juz jest DEBILIZM pospolity , inaczej sie tego nie da nazwac ..
    szkoda slow

PS na INT2 sezon smiga w najlepsze bez problemow , tylko u nas , najpierw byl zwis po pierwszym i jego restarcie a teraz juz bite 2-3 miesiace, my jetesmy jakies 6-8 sezonow w plecy

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Kpina
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    Haha! trzeba to zgłaszać masowo to w końcu zauważą problem... już piszę do supportu wraz ze screenami w takim razie.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by gryfel View Post
    Haha! trzeba to zgłaszać masowo to w końcu zauważą problem... już piszę do supportu wraz ze screenami w takim razie.
    pewnie kaza ci ciasteczka czyscic, hehe

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    pewnie kaza ci ciasteczka czyscic, hehe
    ja tam wolę jednak je zjeść zamiast czyścić, niestety obsługa gry w polsce jest na wysokim poziomie, na zagranicznych ten poziom jest bliższy mount everest, u nas tylko do gór świętokrzyskich

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    ja tam wolę jednak je zjeść zamiast czyścić, niestety obsługa gry w polsce jest na wysokim poziomie, na zagranicznych ten poziom jest bliższy mount everest, u nas tylko do gór świętokrzyskich
    Obsluga na poziomie Góry Świętej Katarzyny powiadasz,a to nie jest ta slynna polska depresja ? - 418 m p.p.m. ,albo to w Izraelu bylo,nie pamietam ,w sumie bez róznicy

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    Mi też nie uwierzyli, że sezony nie działają od 3 miesięcy, także zgłaszajcie, bo inaczej to nigdy nie ruszy...

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    no normalnie jaja

na poczatku myslalem ze cytat z suportu jest dla smiechu wpisany, ale oni naprawde wierza ze wszystko dziala jak nalezy i mamy sezon
    moze dlatego nie naprawiaja hehe

tego nawet nie mozna nazwaz brakiem kompetencji ... nie wiem co to jest.
    Last edited by okogi; 26.01.15 at 18:29.

Server
    CLA01
    Ja myślałem że , chcą wprowadzić jakieś nowe rzeczy do pvp i dlatego u nas taka obsówka ?!.

Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast