Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 26 of 26

Thread: Boss tygodniowy - Głos

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    Sanktuarium da tyle że Głos zmieni cel, dzięki czemu możemy podleczyć jeden stack, za to inny zostanie wzięty na cel, i tak w koło.

Wczoraj walczyłem z Głosem nekromanta, i 1 stack arcyliszy niestety poległ, nie nadążyłem leczyć.
    2 runda po staremu
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    czyli zamiast leczyc 1 stack chcecie leczec 2wa i wiecej ... dziwna taktyka , nie lepiej atakowanemu zwiekszyc obrone i jeden leczyc ??

Server
    CLA01
    To już widze jak Rycem Śmierci go zrobie swoim. Jak mag nie daje rady wyleczyć.... Zmiana porażkowa. Zapewne w zamian za przywrócenie Czerwia, aby ilość PB tygodniowo została bez zmian.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Ziperro View Post
    To już widze jak Rycem Śmierci go zrobie swoim. Jak mag nie daje rady wyleczyć.... Zmiana porażkowa. Zapewne w zamian za przywrócenie Czerwia, aby ilość PB tygodniowo została bez zmian.
    ryckiem smierci latwiej jak przystani a juz byla fota z rycka przystani ze bez strat mozna ... wogole to nie wiem po co te lamenty , po co wam budynki do rekrutacji woja skoro nie chcecie go tracic i kupowac ?? dziwne podejscie ... jak beda straty to co ?? tragedia ?
    pozniej idzie taki na wyprawe i 1 walke meczy 20 minut bo bez strat chce wyjsc ... i dziwi sie ze nie moze poradzic sobie z wyprawami

Server
    CLA01
    Tia. Straty, spoko. ale jeśli w zamian za 100 lub więcej arcyliszy(bo 13,5 k dmga licząc moje resy 60% to ok 35 arcy na hita, widmem uleczę 15-20 co 2 tury, drenażem cos tam wleci, w 2 turze stack pada. A Ponizej 4 nie sądze, aby jego wojo się złożyło :P) dostane 500 drewna te pb i gunwo art, to to się po prostu nie kalkuje. Zresztą UBI dba o straty. Np wywalająca sesja, znikające wojo z wypraw :] Jestem zwolennikiem utrudniania tygodniówek, ale nie nagle 6 krotnie. To by mu chociaż zabrali drugi ruch.

Bez zmian to był boss, z którym nie wychodziłemna 0, jesli biłem solo, a teraz to będzie rzeź. Ale jutro go pójdę odwiedzić aż z ciekawości.

Server
    CLA01
    Popieram, sanktuarium jest zbędne. Obaliłem dziada. regeneracja, drenaż, okopy - to tyle, jeśli chodzi o zwoje, 4x płomienie i 1x serafy, żeby lepiej sie leczyło. Dla spokoju pozbierałem kapliczki i założyłem rune dostojeństwa. Z czarów wiadomo - piętno, leczenie. Bez okopów i obrony ściągał na hita do 26 płomieni, z okopami do 13. W ramach jednej rundy atakował ten sam cel, więc po każdej rundzie fajnie podleczyć czymś z w/w rzeczy. Brakło mi paru hp u cyklopa, żeby wyjść bez strat, ale padły 3 płomienie.
    Co nie zmienia faktu, że w zdolnościach pisze Atak: 2678, a buły leciały po 4,5k, i to z 46% od pierwotnej. Druga tura już normalna. Jakby to była celowa zmiana, w drugiej też byłoby trudniej.

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3