Results 1 to 4 of 4

Thread: blad w zadaniach na smocza stal

okogi's Avatar
    Server
    CLA01

blad w zadaniach na smocza stal

witam
    w zadaniach druzynowych jest blad , sa tam zadania z celem np pokonac drzewce a drzewcow nie ma podczas walki ... albo dajcie drzewce alo sciagnijcie ten cel bitewny

opozdrawiam

kirkus132
    Guest
    i pewnie dokończenie walki nie pomogło?? bo nie widać tu żadnych wskażników, sprawdziłeś czary herolda?? moż eon przywołuje choć sam w to wątpię??

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    o trololllo wrocil
    ale cos ci postow wsyslo

walke mozna zaliczyc zabijajac wszystkich , ale chyba po to jest cel by byla inna droga , herold nie przywoluje, mialem 1 walke gdzie byly drzewce ale tylko jedne i zaliczylo 1/3
    wiec to blad w grze.

nie szukam rozwiazania tylko informuje o stanie rzeczy

kirkus132
    Guest
    Trololo to jakiś nowy smak leysów a może piwo?? co do postów to ktoś mi je znowu usunął bo nie podobały się pewnie moje niezwykłe teksty opisujące majestat i wspaniałość suportu(btw, ten główny z ubi wcale nie jest lepszy, od kilku dni domagam się usunięcia mojego konta, tam dopiero pełna profeska czyli nic nie udaje mi się załątwić)

Co do tych misji to robiłem dzisiaj z jakimś gościem, albo on był nie ogarem i wolno klikał i nie myślał naprzód(misja gdzie zabija się pustynnych 2 lamasy, 4 rakasze i 2 skorpionki, gość zaczął niszczy,c barierkę za którą grzecznie stoją rakasze, wrzucił tam blaska co by zrobić masówke, w sumie na 3 tys jednostek na 3 oddziałach) albo gra tak muliła że zleciała mi godzinka, choć przyznaję wczoraj zrobiłem w 20 minut, dlatego nigdy nie latajcie na pomocy