Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Trudne bitwy

Server
    CLA01

Trudne bitwy

Gratuluję wyskalowania poziomu trudności,jeśli miało na celu wku.. zdenerwować graczy to śię udało.
    Trudna gra (na poziomie średnim) z Bandytami Czarnego Kła - na dzień dobry w pierwszej rundzie 50 Błysków mi rozwalili...poprostu super,zaznaczam że już kilka razy
    wykonywałem tą misję,ale przed ULEPSZENIEM.Aż strach pomyśleć jak wyskalowanie poziomu trudności wygląda dalej ,może tak trochę wyrozumiałości.

Mimo wszystko pozdrawiam GIPKI.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    GIPKI, a teraz wyjaśnij co MODERATORZY maja wspólnego z "wyskalowaniem poziomu trudności"....?

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Dla jasności moderator to ktoś kto dogląda czy jest porządek na czacie / forum.

Ze swoim zgłoszeniem musisz uderzać do developerów. W sumie to jesteś w dobrym miejscu, tylko apostrofa jest nie ta. Spróbuj przeedytować temat tego wątku jak jest taka możliwość.

Server
    CLA01
    Mogłbyś chociaż jakiegoś skreena pokazac - bo tak to nikt nic nie wie o czym piszesz - dla mnie to dosyć normalne że jezeli na jedną twoją jednostkę uwali się kilka slotów wroga to jesne jest ze dostajesz w dupe - zawsze masz opcje powtórnej bitwy i ucieczki. Czemu wszyscy zakładają że trudna czy bohaterska walka ma się kończyć zanim się ją zacznie i zawsze pozytywnie. Dla mnie i tak te wszystkie walki są za łatwe, trudna bitwa powinna być dla dobrych graczy do prześcia z drobnymi stratami ale trzeba pogłówkować, bohaterskie powinny być tak zaprojektowane aby nie można ich skończyć bez start chyba że jestes bardzo dobrym graczem na wysokim smoczym i dobrymi artefaktami. Wszyscy sie przyzwyczaili że wystarczy zrobic atak i wszystko pada jak muchy - eeeech nigdy ta gra nie będzie dobra z takim podejściem graczy !!!

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Mr_Pool_ ile masz lat?

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Trudna bitwa ma byc trudna chyba ??? bardzo dobra zmiana , chcesz latwe to rob latwe a nie lament ze cos ci zabili ... po to sa trudnosci do ustawienia by mozna bylo dopasowac gre do swoich potrzeb i umiejetnosci...
    i tak wiele osob uwaza ze walki sa dalej za latwe

Server
    CLA01
    Dzięki w temacie moderatorów,nie sprawdziłem sugerowałem się czatem a tam takie tematy są często adresowane do nich.Zgadzam się że trudna gra taka być powinna,pisałem o zmianie w poziomie trudności jaka zaszła.To nie była walka z bossem,czy jakaś wymagająca potyczka,jak pisałem robiłem ją już wielokrotnie i nie miałem przypadku żeby jeden oddział rozwalili mi w pierwszej rundzie i to mnie wkurzyło.MR_POOL_ zgaduję że nie grasz w Heroes skoro nie wiesz o czym piszę
    I nie jestem płaczkiem ,wkurzyłem się i już.
    Pozdrawiam wszystkich niedoskonałych graczy.

kirkus132
    Guest
    Ech wczoraj grałem na pustyni szukajac kogoś kto zrobi ze mna walkę drużynową, w międzyczasie zaatakowałem pierwszą napotkaną istotę obok celu, wiem to trochę mało profesjonalne ale sam się zdziwiłem jak straciłem konie w 1 rundzie, to było nawet ciekawe, po prostu zmieniją się statystki jednostek i nie ma sensu grać na pamięć, trzeba od nowa wszystko czytać i uczyć sie nowych taktyk, co 2 czy 3 dni zmienia się jakaś jednostka i jej umy, przez to możesz się zdziwić że nagle jest trudno, tak jak ja dawno nie byłęm na pustyni a tu latające pustynne chimery czy jak im tam zaatakowały w 1 rundzie, dla mnie strata 60 to nic mam 800 w obwodach ale dla początkujących to w sumie kiepska sprawa(sar khayan zabrał moje zdobycznekoniki bo chciałem kozacko z nim walczyć)

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Panie,a ja nadal nie wiem co zrobic z tymi ptakami gromu kisi mi sie u bajtla ze 150 sztuk,niby na co sa one sa dobre ?

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    Patki gromu na Arene Zmagań polecam zabrać

Page 1 of 2 1 2 LastLast