Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 44 of 44

Thread: Wyprawa 9 w 16min10sek - gildia Valkiria - kto ma lepszy wynik :)

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by TheRahr View Post
    "cieżko go będzie pobić" - kolejny który nie czyta postów, pobiliśmy ten rekord (patrz post ksara), czy ludzie z EOA widzą tylko Swoje posty?
    Nie wymagaj zbyt wiele, teraz czytanie ze zrozumieniem to wymarła cecha

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by miHAU92 View Post
    Nie wymagaj zbyt wiele, teraz czytanie ze zrozumieniem to wymarła cecha
    Dla jasności z czytaniem nie mamy problemu - gratulacje były za ostatni zamieszczony rekord więc wyluzujcie

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    życie realne miesza się z wirtualnym czy to ci się podoba czy nie, ostatnie gta jakie grałem to san andreas kilka lat temu, teraz porównajmy heroesy a gta, heroesy gra multiplayer z dużą społecznoscia żywych ludzi, gta duza spoleczność wirtualnych ludzi, heroesy nastawione na zabijnie stworków, gta nastawione na dokonywanie przestępstw, różnic jest więcej ale zasadnicza jest taka że w heroesach jako grze z żywymi ludźmi tworzy się swego rodzaju kultura organizacyjna, która w sumie nastawiona jest na jak największe cwaniactwo, tak gry raczej takie są ze nie przestrzega się w nich ogółnie przyjętych norm prawa z realnego życia, nie zmienia to faktu że w takim csie na dobrych serwerach bardzo szybko wyłapuje się cziterów i banuje, to że to jest gra i w zasadzie łamie się reguły nie jest przyzwoleniem na to żeby je łamać w każdym możliwym aspekcie, niech wprowadzą handel, taki jak w metinie, było do niego sporo haków, gdzie traciłeś pieniążki w zamian za nic, w końcu gra daje mozliwość okradania innych, korzystajmy z tego, ot i cała twoja ideologia, to jest gra więc mogę zachowywać się jak bydło, kraść oszukiwać, a kto mi zabroni przeciez i tak mnie nikt nie zna więć kradnijmy, niestety ja mam inne wartości, jak kraść i siedzieć to za miliony także nie będę się wygłupiał w takiej gierce bo po co?? możesz oszukiwać siebie mnie, przekonywać ze to co robią masowi bug usingerzy jest fajne, ale nadal przez społecznosć tej gry będzie postrzegane jako złodziejstwo i oszóstwo, a chore ideologie doprawiają sobie tylko ci którz chcą si e poczuć lepiej,
    Widzę, że bardzo dużo sobie dołożyłeś od siebie do mojego komentarza nie odpisywałbym już, ale nie lubię jak ktoś wmawia mi coś, o czym nie pisałem i nie miałem na myśli a Ty to umiesz widzę bardzo dobrze robić piszesz o okradaniu ja nikogo nie okradam i tym bardziej nie jestem bydłem uśmiałem się czytając to, co piszesz o mnie...I dokładasz do tego moją ideologie, którą sobie sam wymyśliłeś tak robiąc wyprawy mam na celu kogoś okraść i oszukać śmieszny jesteś bardzo nie pisałem też o tym żeby kogoś okradać i oszukiwać jak tylko się da masz jakiś swój świat widzę a może to Ty wiesz jak kogoś okradać w tej grze, bo ja nie

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by DABURA View Post
    Widzę, że bardzo dużo sobie dołożyłeś od siebie do mojego komentarza nie odpisywałbym już, ale nie lubię jak ktoś wmawia mi coś, o czym nie pisałem i nie miałem na myśli a Ty to umiesz widzę bardzo dobrze robić piszesz o okradaniu ja nikogo nie okradam i tym bardziej nie jestem bydłem uśmiałem się czytając to, co piszesz o mnie...I dokładasz do tego moją ideologie, którą sobie sam wymyśliłeś tak robiąc wyprawy mam na celu kogoś okraść i oszukać śmieszny jesteś bardzo nie pisałem też o tym żeby kogoś okradać i oszukiwać jak tylko się da masz jakiś swój świat widzę a może to Ty wiesz jak kogoś okradać w tej grze, bo ja nie
    cytat z kilku posów wyzej też od ciebie
    Jeśli ktoś by wykorzystał coś, co nie było by dostępne dla innych lub działało inaczej niż powinno i dodatkowo wykorzystywałby to przeciwko innym, którym działa poprawnie to było by oszustwo, ale z bugów może korzystać każdy, kto o nich wie odkrył jakiś lub się od kogoś dowiedział, że coś działa inaczej niż powinno...
    twoje słowa, tu przyznajęz kradzieżami było przesadzone, chodziło mi ogólnie o całość rozgrywki wirtualnej, że ludzie w niej tracą swoje społeczeństwo, tu przyznaję mogło trochę mnie ponieść w związku z innym tematem odnośnie bug usingu na temat areny pvp, nie zmienia to faktu że nawet wykorzystywanie bugów na wyprawach nie jest do końca takie cacy

Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5