Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: Drop z zapomnianych ziem.

Server
    CLA01
    Pisano na forum i potwierdzam, że ilość elementów na i po 30 poziomie jest stała i wynosi 33. Co do określenia jednostek, jako mocne zapewne kolega miał na myśli ulepszone bo są mocniejsze od zwykłych - jak by nie patrzeć

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    (...) moim zdaniem każda jednostka jest mocna jeśli umie się nią grać (...)
    Całkowicie się z tym zgadzam. Jednostki, zawsze należy dobierać tak, aby umożliwiały nam zastosowanie preferowanego przez nas stylu gry oraz taktyki, oraz by były dpoasowane do parametrów danego wroga. Jednak, przy ogólnej ocenie "lepszości" jednych jednostek nad drugimi, należy wziąć pod uwagę ich statystyki i statystyki wrogów, i zastanowić się, która z porównywanych jednostek, może być częściej użyta z lepszym skutkiem.
    Jeśli chodzi o ZZ, to nie mamy zbytniego wyboru jednostek, które zostaną nam "rzucone", lecz znając (mniej - więcej), właściwości wrogów, których tam możemy spotkać, musimy "sklecić" taką armię, którą nam będzie najłatwiej wygrywać.
    Z tego, co wiem, to od którejś z kolei aktualizacji gry, w ZZ, dostaje się tylko jednostki "nieulepszone", czyli np. Łuczników, Kapłanów Polowych , Blaski Chwały, a nie Kuszników, Inkwizytorów czy Płomienie Chwały.
    Ja, byłem w ZZ tylko 4 razy, lecz niestety, za każdym razem dostawałem Artefakty typu "Większy". Widocznie nie miałem zbytniego szczęścia, bo próbowałem już różnych rzeczy: walk z minimalizacją strat, przy możliwie trudnych bitwach, jak najszybszego prześcia ZZ - bez zmian - za każdym razem wypadał Większy.
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    semiangel podzielam zdanie

Server
    CLA01
    Nie dalej jak wczoraj wieczorem udałem się drugim bohaterem do zapomnianych ziem, więc dane mam aktualne (choć przy częstości przerw technicznych i zmian trudno wyrokować). Akurat dobił do 30 poziomu, więc należało chrzest bojowy mu zafundować Do rzeczy!
    Na start dostałem 568 inkwizytorów i 177 blaszaków (czytaj: gwardzistów). Pierwsza walka 38k przy moich 18. Do zdobycia były jeszcze niebianki i imperialne gryfy.
    Wniosek: jednostki ulepszone występują w ZZ.
    Siła bojowa wielogłowego bosa wynosiła prawie 75k. Był to chrzest bojowy w ZZ, poziom bohatera 30 bez smoczych. Wniosek: albo podnieśli SB bosa albo jest losowa. Aby to stwierdzić trza by się wybrać za jakiś czas ponownie.

Server
    CLA01
    Dodam swoje 2 screeny z miejsca, gdzie nie opłaca się iść.
    Oczywiście nie sugerujcie się moją wypowiedzią - nie ma ona na celu zniechęcenia graczy do podejmowania wyzwań w tym obszarze, jest to moje indywidualne podejście do sprawy.

Server
    CLA01
    No własnie takie tam cuda wypadaja, poniżej tego co sie juz ma. Bez sensu.

Server
    CLA01
    Na pewno artefakty zwłaszcza legendy, które można dostać są liche. Zwłaszcza biorąc pod uwagę czas potrzebny do przejścia ZZ. Oczywiście czasem bywa szybciej, czasem wolniej, zależnie od jednostek jakie się dostanie na początku. Tak czy siak co jakiś czas tam wchodzę. Wchodzę bo szkoda mi odłamków. Wolę się pobawić w ZZ choć to nużące niż wyrzucać odłamki. Zaś na trzymanie ich w oczekiwaniu na lepsze czasy brakuje miejsca.

Server
    CLA01
    no w sumie tako o ten drop heh

troche szkoda czasu i zwojow na takie ZZ

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast