Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Thread: Drop z zapomnianych ziem.

hols's Avatar
    Server
    CLA01

Angry Drop z zapomnianych ziem.

Byłem dzisiaj na zapomnianych ziemiach (ZZ). Oto mój drop:

Mam 20-sty smoczy poziom. "Legenda" ląduje w koszu - jest słabsza od tego co teraz noszę i to dużo. Dla porównania przedmiot z 9-tej wyprawy.

Każda "9tka" daje lepszy artefakt, więcej doświadczenia - ogólnie lepszy drop. Pójście na wyprawę nie jest obarczone takim wysiłkem czasu jaki jest porzebny żeby zebrania ponad 30 obelisków / odłamków i ukończyć ZZ.

Ilość smoczej stali - nie powala. Można zebrać 160 robiąc zadanie z tablicy dwa dni z rzędu (czas oby walk - poniżej 1 godz.)

Zapomniane ziemie odpalam jakoś 1-2 razy w miesiącu, bo ciężko jest zebrać wszystkie obeliski, do tego potrzebna jest jakaś godzina z hakiem żeby je ukończyć.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    na 9kach juz nie ma artefaktow +/-300 , sa okolo 240 , zmienili to , niestety nowi gracze sa stratni , ten kto farmil 9ke zdobyl spora przewage , mysle ze zle to zrobili , mogli zostawic jak bylo a zwiekszyc tylko dla wyzszych wypraw

nie zmienia faktu ze ZZ sa tragiczne w dropie , nie oplaca sie zbierac obeliskow a tym bardziej placic za nie

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    z 2-3 legendy mozna sobie zostawic moze jak przerobia legendarne to i te 'urosna' w sile

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    na 9kach juz nie ma artefaktow +/-300 , sa okolo 240 , zmienili to , niestety nowi gracze sa stratni , ten kto farmil 9ke zdobyl spora przewage , mysle ze zle to zrobili , mogli zostawic jak bylo a zwiekszyc tylko dla wyzszych wypraw
    Szlag. Masz rację. To już kolejny patch gdzie nerfiony jest drop z wypraw 8+. To mi się nie podoba :P

Quote Originally Posted by Vishar View Post
    z 2-3 legendy mozna sobie zostawic moze jak przerobia legendarne to i te 'urosna' w sile
    No niestety, ten item uległ samozniszczeniu po moim przeczytaniu jego statystyk. Możliwe, żę te "rośnięcie w siłę" będzie tylko dotyczyć prawdziwych ledend (Wola Ashy, Fortuna etc.), bo wątpię żeby ręcznie dokręcali ludziom statystyki na tych randomowych legendach z ZZ - każdy ma coś innego, za dużo roboty by z tym było. No chyba, że jakaś opcja craftingu dla graczy, "ulepsz sobie sam".

Server
    CLA01
    BB chyba pisała że w planach jest wprowadzenie mozliwości upg artefaktów.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mr_Pool__ View Post
    BB chyba pisała że w planach jest wprowadzenie mozliwości upg artefaktów.
    No właśnie pytanie, których. Czy legendarnych czy "legendarnych".

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    Mój drop z ZZ dzisiaj - artefakt wartość 200, złoto 20k, 150 smocza stal, runa ataku stworzeń. Za obeliskami specjalnie nie latałem, więc ostatni raz robiłem to ponad miesiąc temu. Nie powala jak na włożony wysiłek, da sie to w ogóle zrobić ryckiem na 30tym levelu?

Server
    CLA01
    hmm, zalicza Wam bohaterskie questy? zazdroszczę...

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BaltazarGabka View Post
    hmm, zalicza Wam bohaterskie questy? zazdroszczę...
    tobie tez by zaliczalo jakbys wlasciwe walki robil

zapewne chodzisz na dowolna walke bohaterska , a w quescie masz znacznikiem zaznaczona , jest w srodku mapy na szepczacych rowninach

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    tobie tez by zaliczalo jakbys wlasciwe walki robil

zapewne chodzisz na dowolna walke bohaterska , a w quescie masz znacznikiem zaznaczona , jest w srodku mapy na szepczacych rowninach
    tak jak mówi kolega
    tak, na kilka bitew zawsze potworek stoi tam gdzsie stoją dziewice, tam się chyba brało zadanie na szepczące kamienie, musisz po prostu włączyć śledzenie misji i zabic potworka razem z kimś który tam stoi

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast