Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 134 (21. 1. 2015)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Diskuze ke změnám MMHO verze 134 (21. 1. 2015)

Zde můžete diskutovat o změnách dnešní aktualizace. Protokol změn naleznete zde.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Po dlouhé době je můj dojem vcelku pozitivní (a že to říkám já, to je div ). Líbí se mi nové výzvy pro dračí hrdiny, celkově to prodlouží hratelnost (i když k tomu mám jednu připomínku). Jako velmi pozitivní taky vnímám zredukování ztrát v aréně a to, že už konečně půjde dokončit týdenní souboj s Pekelným červem.

A teď těch pár připomínek:
    1. Sami říkáte, že sbírání "dračocele" by mělo být výzvou na celé měsíce - avšak je dostupná za pečetě, což je s tou ideou tak trochu v rozporu...
    2. Myslím, že drobné snížení ceny za upgrade na 2. hrdinský stupeň by nebylo na škodu (cca max. 15%, aby to zas nebylo úplně moc)
    3. V Hrdinské kovárně není možnost zadat požadovanou část jinak než posuvníkem - pokud chci pole vyplnit určitou hodnotou př. 25000 zlata, tak po stisknutí "Potvrdit" se mi odečte jenom 1 zlato (odzkoušeno v Google Chrome několikrát za sebou)
    4. Popisek k Tabuli hrdinských úkolů není počeštěn (drobnost)
    5. Ad. "Propíchnutí mysli" - sice jsem to reportoval na jednotce lichů, ale stejný problém nejspíš bude i u ostatních necro jednotek + světic (to nemůžu potvrdit, nehraji s azylem) - proto se ptám jestli se to řešilo jenom u lichů nebo se tato schopnost kontrolovala kompletně?

Server
    CLA01
    skoda ze kdyz jenotky ustoupi a odkliknu pokracovat v bitve tak se brani a utoci, pred patchem utikali a clovek se mohl v klidu vylecit

Server
    CLA01
    Změny jsou to rozhodně k lepšímu, jinak v protokolu patrně nejsou všechny, třeba schopnost rytíře smrti sklíčenost se teď aktivuje sama po každém zničení nepřátelského oddílu.

Server
    CLA01
    V čem konkrétně vidíš pay to win? Ano, věci se dají koupit za pečetě, ale to tu bylo, je a bude - bohužel to my hráči nezměníme... (i když u té dračí ocele mi to přijde proti myšlence se kterou to zavádí.) To, že už nepřátelé po odmítnutí kapitulace zase bojují je jenom dobře, protože je to opravení chyby (neříkám, že mi tato chyba nezáchránila zadek - několikrát), která se sem vloudila ve verzi 133.

Server
    CLA01
    me od aktualizace nejdou odevzdat ukoly najdete artefakt min. hodnoty xx .. dela to jeste nekomu?

Server
    CLA01
    A jsi si jistý, že máš i shodnou kvalitu artefaktu?

Server
    CLA01
    Napřiklad inventař,jednotky,ziskaveni věci a stavba a ta ocel to je pay to win...Ja osobně teda nehodlam každou těžkou bitvu kupovat jednotky....Vim co to je pay to win hral sem Drakensang online a tady je to to samy nasypeš hraješ...Už sem nasypal za ten měsic co to hraju dost tak vim co mluvim..Drakensangu sem nechal 40k a stejne to bylo k nicemu..Magum se to keca,kdyz maj mraky kouzel OP!!

Server
    CLA01
    Vylepšeni rytířů je v planu a i s rytířem vyhraješ jakoukoliv bitvu bez ztrát (mám rytíře smrti i azylu 30+).

Server
    CLA01
    jj ten artefakt mi to dela taky mam u sebe 190+ zeleny a nejdou odevzdat na ukol 130+

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast