Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 134 (21. 1. 2015)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by RagnarokAsgard View Post
    Napřiklad inventař,jednotky,ziskaveni věci a stavba a ta ocel to je pay to win...Ja osobně teda nehodlam každou těžkou bitvu kupovat jednotky....Vim co to je pay to win hral sem Drakensang online a tady je to to samy nasypeš hraješ...Už sem nasypal za ten měsic co to hraju dost tak vim co mluvim..Drakensangu sem nechal 40k a stejne to bylo k nicemu..Magum se to keca,kdyz maj mraky kouzel OP!!
    Inventář kupovat nemusíš, pokud netaháš s sebou trilion zbytečností. Věci jdou získat i jinak - kromě toho na konci hry vyděláš i pár pečetí... Stavba, no tak si hold počkáš (budovy na jednotky se nestaví tak dlouho, jediný co se staví celkem dost dlouho je radnice 6ka). Jestli přicházíš o jednotky, tak je to problém "taktiky" - jsem Rytíř smrti level 30+ a souboje s NPC jdou vyhrát beze ztráty. U tý ocele mě to ovšem taky sere, že je za pečetě.

Server
    CLA01
    Znovu opakuju, že u artefaktu se musíte koukat i na požadovanou kvalitu ne jenom na minimální hodnotu! Když tabule požaduje artefakt kvality Větší (modrej) a ty máš artefakt kvality menší (zelenej), tak je jasný že úkol splněnej mít nebudeš... (zkoušel jsem splnit quest a v pohodě mi to šlo)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    Znovu opakuju, že u artefaktu se musíte koukat i na požadovanou kvalitu ne jenom na minimální hodnotu! Když tabule požaduje artefakt kvality Větší (modrej) a ty máš artefakt kvality menší (zelenej), tak je jasný že úkol splněnej mít nebudeš... (zkoušel jsem splnit quest a v pohodě mi to šlo)
    Mam u sebe 15 vsechny barvy a ani jeden nechce

Server
    CLA01
    potrebuju mensi kvalita min 168 a mam mensi a zelenej kvalita 169

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Majkl91 View Post
    potrebuju mensi kvalita min 168 a mam mensi a zelenej kvalita 169

Server
    CLA01
    Ad. 1. Ještě zvyšte počet denních questů (z 3 alespoň na těch 5). Člověk dostane daleko větší chuť dělat 5 questu najednou, než odevzdat 3 a jít na stejné místo a zas dělat jiné. Zabije se s tím ohromná doba (ještě když kůň chodí, místo toho, aby frčel sprintem).

Ad. 2. Vytvořit další budovy, jako je důl na krystali. Neustále zvětšující se nároky na jednotky taky sebou přináší větší poptávku po krystalech. Tak bych udělal nějakej revork, protože za drahé jednotky dávát mraky krystalu to je den farmingu.

Ad. 3. Vůbec nechápu, proč si sakra musím vyzvedávat dřevo, kameny a zlato v jednotlivých městech osobně. Jsem zastánce MaM Heroes III a dalších. Ale ani v jedné nebylo, že bych musel s hrdinou každý kolo do města, abych si vyzvedl zlato!!! Trapný výmysl který to všechno akorát kazí.

Ad. 4. To se dostávám k otázce proč vůbec stavět dřevorubny a kamenolomy na vysoké LVL. Však to dává po 50 dřevě. To abych celé měsíce farmil dřevo, stavěl pily a pak tu každej den seděl ve měste a odklikával odměny? Když už nízké zisky, tak ať do dřevo dává samo. To nedává logiku. (ano dřevo a kov se dá velmi snadno nafarmit na mapě). Ale pak člověk nedělá nic jiného než farmí a zbytek hry si neužije. Já se přihlásím párkrát týdně (každý den na bednu) a abych tento volný čas trávil jenom sbírání krystalů na armu, kterou mi pak nějaký boss prostě rozčeše, pak musím farmit dřevo, kov a zlato (protože quest stojí třeba 30K) tak nevím jestli to do budoucna všechny hráče potěší.
    Zase neříkám, aby člověk měl od začátku armádu a měl ji až do konce. V každé bitvě by měly být ztráty (pokud ovšem nejde o rutinu). Ale je potřeba uzpůsobit potřeby s výkonem většiny. Mě to zatím baví, ale v tomto jestli se nic do budoucna nezmění tak vidím velký kámen úrazu.

Pěkný den
    Javelin

Server
    CLA01
    Dobrý den hrdinové,
    hra si na sebe musí vydělat a to je její smysl, chápu. Rytíře síly jsem již v PvP díky ztrátám nepoužil delší dobu. Jeden z důvodů, ztráty, je tedy patchem zastropován. Druhý je v řešení. Je legrační, že se serafíny jsem schopen prohrát u klerika, když má 4 pozice obsazeny nejjednodušeji, strážci. Neberu slova typu: neumí hrát, klerik kouzlí průběžně, rytíř se ani nehealne nebo tak za něj nehrej atp.
    Co mi ale jako jedna z důležitých funkcí chybí: Proč musím rtuť, které mám ze speciálního eventu v počtu 1000 kusů, prodávat po jednom kuse v obchodě?! Proč musím tisíckrát kliknout? Vždyť je to nesmysl z logiky věci. Prosím můžete toto posunout k řešení? Stále mám od té doby přes 600 rtuti a bezhlavé klikání na prodej jednoho kusu rtuti mě činní hodně nevrhlým. Ať se daří! :-)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Majkl91 View Post
    To se asi budeš muset klasickým způsobem obrátit na podporu (připiš i jméno hrdiny u kterého se ta chyba vyskytuje)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by RagnarokAsgard View Post
    Mam u sebe 15 vsechny barvy a ani jeden nechce
    Pokud máš požadovanou hodnotu i požadovanou barvu a úkol nejde splnit, tak napiš na podporu - s nejvyšší pravděpodobností to bude nějaká chyba.

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2