Page 7 of 11 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 61 to 70 of 103

Thread: Aktualizacja 21.01.2015 - DYSKUSJA

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lady_Nika View Post
    Chciałabym jeszcze poruszyć wątek tych zmian w bitwach 2 osobowych, nie za bardzo wiem jak to teraz wygląda, ale zrozumiałam to tak, że jak ktoś zaczyna grę i w 1 akcie ma bosa z sb 1000 i zaprosi koksa z 30+10 to sb się przeliczy jakby grały 2 x 30 + ?? Dobrze rozumiem ?? No to gratuluję, już sobie wyobrażam to bicie wyżynnych klanów po 500 minotaurów na 6 lvl muszę to przetestować bo to zbyt głupie żeby było prawdziwe :P
    Tarhan mylisz się i to bardzo - walki duo ZWYKŁE bez względu na to kogo zaprosisz odbywaja się na standardowej sile wroga, dostosowują swoją siłe standardowo (czyli z 1000 robi sie 2000 lub 2500) Jeżeli jednak ustawisz walkę na trudną bitwę - to wówczas siła wroga dostosowuje się do siły silniejszego - i to jest mądre. Chcesz walczyć trudne walki w duecie zapraszaj kogoś na swoim poziomie - aby walka nie była przegięta.

Najgorsze jednak jest to że już niektórzy znaleźli inny bug i teraz zamiast 200 trudnych walk są wstanie robić ich ponad 600 i co gorsze to uważają że wszystko jest OK, mam nadzieję że poblokują takich cwaniaczków zgodnie z regulaminem gry.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Misje Drużynowe - fajna sprawa, szkoda tylko, że zapomniano o innych graczach - tych, jeszcze poniżej 30 levelu i nie zrobiono dla nich podobnych Zadań.
    no bez przesady , gracze ponizej 30 lev jeszcze sie fabula bawia i maja naprawde sporo wyzwan , napewno questy zwykle im sie nie ponudzily ... to tak jakbys powiedzial ze szkoda graczy 30- bo nie maja tygodniowek ...

a'propos
    dzis jakas latka byla , cos niby naprawili , ale artefaktow tablica misji dalej nie przymuje
    Last edited by okogi; 26.01.15 at 16:24.

Server
    CLA01
    Co tak naprawdę było nie tak w tych bitwach automatycznych, że wymagały poprawy? To przez to coś ludzie robili po 400 trudnych w kilka godzin?

Server
    CLA01
    Być może to była ta furtka, która dawała takie osiągi, ale co ze stratami, chyba ze pozwalało na robienie auto walk na bohaterskim i nie generowało strat hehe

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    Expoilt polegał na tym, że powtarzałeś walkę bohaterską na totemach dzięki patentowi, która trwała ok 30 sekund, zatrzymując nagrody za każdą rozegraną walkę i za każdą bitwe miałeś +1 do rankingu trudnych. W godzine można spokojnie było ponad 100 zrobić.
    A Ci co robią po 400 po prostu grają w drużynie, cały dzień przed kompem i robią po 200 bitew.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by gryfel View Post
    Expoilt polegał na tym, że powtarzałeś walkę bohaterską na totemach dzięki patentowi, która trwała ok 30 sekund, zatrzymując nagrody za każdą rozegraną walkę i za każdą bitwe miałeś +1 do rankingu trudnych. W godzine można spokojnie było ponad 100 zrobić.
    A Ci co robią po 400 po prostu grają w drużynie, cały dzień przed kompem i robią po 200 bitew.
    Wszystko rozumiem, ale kilka dni temu zaraz po aktualizacji zajrzałem w ranking i koleś miał jak dobrze pamiętam 680 trudnych walk na koncie, wspólne walki trzeba walić do końca nic się nie poddaje więc jest trudniej i dłużej. Licząc że walka trwa 2 minuty co jest już naprawdę, jak dla mnie czas nierealny bez bugowania - może coś pomijam ale bijąc normalnie - czyli bez bugów, w ile ruchów trzeba kończyć losową walkę - bez konieczności zastanawiania się nad każdym ruchem, aby walka trwała 2 minuty. Nie liczę ani szukania wroga, ani przerwy na ładowania się walki i odbieraniu nagród. To jak pomnożymy sobie 340 x 2 to jest 680 minut, a to daje 11 GODZIN i 20 minut nieprzerwanej walki, bez jedzenia sikania i na dodatek w duecie.
    Proszę nie nazywajcie wykorzystywaniem BŁĘDU expoilt-em, bo to nieco bezczelne - bez urazy.

Server
    CLA01
    Mr_Pool__ zaiste, mea culpa! Nika pisała o walkach z bosami ja zaś o trudnych, bohaterskich i eventowych.
    Na szczęście zwykłe walki nie podlegają nowej regule, bo gdyby podlegały to niskie poziomy na pomoc nie mogły by liczyć. Jednak to nie zmienia faktu, że nowy algorytm dostosowywania się siły przeciwnika znów jest przegięciem... ze skrajności w skrajność. Bo gdy mając 30+ poziom robisz trudną lub bohaterską solo, przeciwnicy mają (przynajmniej u mnie) 40+ do 50+ tysięcy SB. Zaś wchodząc w taką walkę z niskopoziomowym graczem ta siła powinna być podobna, może ciut wyższa, a nie dwakroć wyższa. Czyż nie?

Wspomniano tutaj też o walczących stworzeniach po odrzuceniu kapitulacji. Jak najbardziej powinny walczyć, może z mniejszym zapałem ale jednak. Kto nie chce kapitulacji ten walczy. W sumie też się przyzwyczaiłem do tego "świąteczno-noworocznego" ułatwienia (bo wtedy się ten błąd - zamierzony lub nie - pojawił). Do dobrego człek się szybko przyzwyczaja.

Po aktualizacji zauważyłem dziwne zachowanie niektórych stworzeń. Np duchy zemsty czy cienie shantirii się czają zamiast atakować, skaczą sobie to tu to tam. Natomiast moi ulubieni dryfujący ostatnio zapominają o rzucaniu przeniknięcia umysłu i wolą atak bezpośredni. Oczywiście z tego powodu nie drę szat bo to ułatwia rozgrywkę.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Dziękuję za Wasze komentarze dotyczące aktualizacji.

W przypadku błędów w grze - zalecam przesłanie zgłoszeń do pomocy technicznej, dzięki czemu będziemy mogli dokładnie zbadać występowanie problemu, a następnie usunąć błędy.

Nie widzę komentarzy dotyczących Czerwia, czy w takim razie możemy uznać, że błąd został usunięty na dobre?

Czy możecie potwierdzić, że problem z zawieszaniem gry, podczas używania teleportu nadal występuje, na taką samą skalę jak przed aktualizacją?

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    surkow nie zatrzymywalo chyba , bo mnie cofnelo zdobyta stal ( raz powtarzalem bohaterska ), no chyba ze dzialalo to tylko na totemach

jesli tak to ktos kto sie dowiedzial na czas zyskal sporo , bo nawet 20x 100 walk = 2000 smoczej stali , czyli jakies 3k pieczeci , albo sporo czasu w grze
    co zauwazalne , latka pojawila sie stosunkowo szybko , wiec nieliczni zyskali tylko

PS czerw juz sie pojawil i dziala to jest plus

ale.... sezonu PvP jak nie bylo tak nie ma , tylko na naszym serwerze a support smieszne odpowiedzi daje w stylu '' czy mozesz powierdzic ze sezon nie dziala'' ( cytuje z glowy )

edit
    Witaj Okogi!

Dziękuję za Twoją wiadomość.

Pragnę potwierdzić, iż podjęłam interwencję w tej sprawie. Nowy sezon PvP powinien zostać rozpoczęty z dniem jutrzejszym.

Pozdrawiam,
    BB_Naerjan
    Last edited by okogi; 26.01.15 at 20:22. Reason: info o pvp

Shinigami21's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie!

Dziękuję za Wasze komentarze dotyczące aktualizacji.

W przypadku błędów w grze - zalecam przesłanie zgłoszeń do pomocy technicznej, dzięki czemu będziemy mogli dokładnie zbadać występowanie problemu, a następnie usunąć błędy.

Nie widzę komentarzy dotyczących Czerwia, czy w takim razie możemy uznać, że błąd został usunięty na dobre?

Czy możecie potwierdzić, że problem z zawieszaniem gry, podczas używania teleportu nadal występuje, na taką samą skalę jak przed aktualizacją?
    Stary dobry czerwiu w końcu wrócił a co do błędów to nie zauważyłem oprócz jednej niedoróbki (nieprzetłumaczona na język polski nazwa tablicy zadań bohaterskich)

Page 7 of 11 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast