Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 103

Thread: Aktualizacja 21.01.2015 - DYSKUSJA

okogi's Avatar
    Server
    CLA01

Aktualizacja 21.01.2015 - DYSKUSJA

witam
    watku jeszcze nie ma wiec zakladam , zapraszam do dyskusji
    lista zmian
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...0883#post30883

pozdr
    okogi

PS 500

Exathil's Avatar
    Server
    CLA01
    Poziomy w gildii dalej są przysłonięte. Nie wiem ile czasu może zająć naprawa tego błędu skoro uporali się już z tą samą przypadłością na liście znajomych. Kiedy można oczekiwać buffa dla rycerzy?

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    A wiec tak na totemach teraz na bohaterskim leca zwoje pradawne po 5 szt. złoto 8430szt. tak na szybko ale juz patent na powtarzanie nie zatrzymuje dropu;/
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

Exathil's Avatar
    Server
    CLA01
    Na szybkości, bohaterskich misji nie można zaliczyć. Trochę bezsensowne, że potwory które uciekły walczą do końca po niezaakceptowaniu. Powinny albo tracić w jakiejś części akcję z powodu niskich morale albo opcja zaakceptowania poddania powinna być cały czas dostępna od momentu jej wystąpienia podczas walki. To by było sprawiedliwe moim zdaniem.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    skoro nie chcesz by walczyly to pozwalasz im uciec , a jak nie to walcza , prawidlowo , jak szczur zagoniony do kata

ciekaw jestem czy naprawili sezony pvp , bo jak nie bylo tak nie ma

zadania bohaterskiego nie moge zaliczyc mimo ze zrobilem w duelu wskazana walke, pewnie pierwszy bug
    dziala
    walka jest na mapie zaznaczona , nie zaliczy jesli sie robi dowolna walke jak z tablicy miejskiej

* kolejna glupota , artefakty sie 'przywiazuja' od razu a nie jak wczesniej po zalozeniu , glupota , bo jak dropnie cos dla drugiego ( innego ) bohatera to nie ma szansy przekazac ... a chyba po to jest drugi bohater by sie z nim wymieniac co ?? sprawa do poprawki

edit blad ortograficzny dziekuje za poprawke Exathil , jak widac i mnie sie zdaza przepraszam, cos mi nie pasowalo
    Last edited by okogi; 21.01.15 at 16:20.

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    Bugi: Nie zalicza misji drużynowych w trybie bohaterskim.
    Problemy z innymi misjami z tablicy.

Poza tym bardzo fajny update :-)
    Dropy z bohaterskich są o wiele ciekawsze.

Exathil's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    skoro nie chcesz by walczyly to pozwalasz im uciec , a jak nie to walcza , prawidlowo , jak szczur zagoniony do konta

[/B]
    Do konta.. to pieniądze możesz sobie zaganiać. Po prostu w wielu przypadkach masz straty w momencie, gdy przeciwnik chce się poddać. Jak dla mnie po przetrzebieniu armii przeciwnika, wróg powinien walczyć gorzej jeżeli postanawiamy dalej z nim walczyć, lub do końca być na naszej łasce i to my zdecydujemy, kiedy pozwolimy mu się zmyć z pola walki.

Server
    CLA01
    Dokładnie. Czasami można było dzięki temu wskrzesić poległych na spokojnie, a teraz będzie się ponosiło znacznie większe straty. Jakby nie patrzeć gra ma odprężać a nie nas wnerwiać xD

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by pyraigzik View Post
    A wiec tak na totemach teraz na bohaterskim leca zwoje pradawne po 5 szt. złoto 8430szt. tak na szybko ale juz patent na powtarzanie nie zatrzymuje dropu;/
    jeszcze 160 kryształow
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

Server
    CLA01
    Ja mam nadzieję, że naprawią wszystkie bugi ułatwiające farmę, wtedy będzie widać umiejętności graczy, a nie ilość czasu spędzanego w grze.

Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast