Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 103

Thread: Aktualizacja 21.01.2015 - DYSKUSJA

Shinigami21's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Exathil View Post
    Buguje się poziom walk bohaterskich, mam zaznaczony na szaro 2 poziom i nie da sie go zmienić. Na takiej walce drop jest ograniczony, 5 smoczej stali i zielony itemek. Normalnie powinno lecieć po 20 stali, relog nie pomaga.. Jakieś pomysły?
    Mam dokładnie tak samo zablokowane na 2 tierze choć jeszcze go nie odblokowałem.

Exathil's Avatar
    Server
    CLA01
    Apropo tego bugowania.. Mam taką teorię, że dotyczy ono walk questowych - występowało mi ono podczas walkami z demonami (quest), portale (quest), walka z rojem (quest na zabicie 3000 pająkożerców) po ich zabiciu kolejna walka z rojem wyglądała już normalnie.

Exathil's Avatar
    Server
    CLA01
    Apropo tego bugowania.. Mam taką teorię, że dotyczy ono walk questowych - występowało mi ono podczas walkami z demonami (quest), portale (quest), walka z rojem (quest na zabicie 3000 pająkożerców) po ich zabiciu kolejna walka z rojem wyglądała już normalnie.
    Robie teraz totem i poziom mogę wybrać normalnie, tzn tylko 1.

Server
    CLA01
    14 letni gim nie ma tu nic do powiedzenia.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Gra coś zamula rozłącza co parę minut wieczorem,,,
    Wszystko jest po staremu...
    Polski serwer jest za mały...
    Gratulacje pani bb...

Server
    CLA01
    Też jestem zdania jak większość odnośnie ucieczki wroga iż będziemy ponosić większe straty czy tego chcemy czy nie bo można kombinować aby przeciągnąć takie bitwy co wydłuży czas walk jak i rozwój swoich postaci.Leczyć nie można się wiecznie a w końcu takie potworki mają być supportem a teraz każda walka to jak z bosami dla osób ostro wyfarmionych w wojsko długą grą to nie problem bo jednostek maja pewnie tysiące strasznie odczuwalne to jest w bitwach od poważnych w górę.Odstraszy to tez nowych graczy bo bardzo szybko stracą wojsko i potem maja grac co 2 dzień żeby wojsko odbudować? takie coś zniechęca część osób które do gry wciągnąłem choć nie gram długo są trochę zrezygnowane właśnie tym .Nie mam pomysłu jak by można to zmodyfikować przez co myślę że dobrze by było wrócić to do poprzedniego stanu sprzed aktualizacji.Ewentualnie jeszcze zwiększyć ilość ładunków u jednostek leczących myślę że o 2 było by dosyć.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Dawc - używaj znaków inetrpunkcyjnych bo tragicznier się czyta.... Aktualizacja przyniosła pewne zmiany, na plus i na minus. Jednym z minusów jest problem z walkami drużynowymi co u mnie nagminnie występuje od jej wejścia w życie.

Server
    CLA01
    Do konta.. to pieniądze możesz sobie zaganiać. Po prostu w wielu przypadkach masz straty w momencie, gdy przeciwnik chce się poddać. Jak dla mnie po przetrzebieniu armii przeciwnika, wróg powinien walczyć gorzej jeżeli postanawiamy dalej z nim walczyć, lub do końca być na naszej łasce i to my zdecydujemy, kiedy pozwolimy mu się zmyć z pola walki.
    Śmieszna jest ta twoja wypowiedź, a w szczególności jak piszesz że AI jest na twojej łasce. Jak chcesz sobie podleczyć to bij do końca z głową, a nie przyzwyczajać się do buga. Może niech zrobią tak że skoro wygrasz 5 walk bez start to kolejne pięć AI będzie się poddawał bo i tak zrobisz je bez strat więc po co czas marnować. W końcu ten co wygrywa z AI powinien decydować ! PARANOJA !!!

MaxDamagDA's Avatar
    Server
    CLA01
    Prawie wszystkie zmiany na plus! To chyba pierwszy update, który należy pochwalić jako całość.

Mam nadzieję, że itemki z t13 będą miały po 900+ mocy bo w przeciwnym wypadku arty z 9'tek są lepsze i nikt tego nie będzie nosił. Patrząc po screenach twórcy nadal nie rozumieją, że rycek NIE CHCE mieć magii i boh wsparcia bo to go całkowicie rujnuje. Jeśli nie dacie ryckowi wielu pasywek z wysokimi koeficjentami od wsparcia/magii to te staty nadal będą dla nas bezużyteczne, a co za tym idzie przedmioty, które uparcie tworzycie również.

Obniżenie poziomu itemków z wypraw faktycznie krzywdzące dla nowych.

Bardzo nie podoba mi się fakt, że stal można kupić za pieniądze. To się kompletnie mija z celem bo zamiast wyścigu zbrojeń mamy wyścig po kartę... Dla twórców miód - dla mnie żenada. Niech sobie wszystko inne będzie za hajs, ale stal ma być farmiona i koniec. W przeciwnym wypadku każdy nub może mieć max level w jeden dzień co jest całkowitą porażką i demotywuje kompletnie.

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Aktualka bezsensowna i bezmiernie głupia.
    Dlaczego?
    Otóż dlatego, bo wprowadza żmudną, nudną i w koło macieju tą samą czynność.

Chcesz mieć lepsze artefakty? ...to, żeby zdobyć smoczą stal, musisz w kółko bić na bohaterskim mobki, ...i tak w kółko i w kółko i w kółko, aż do "zrzygania"
    A jak nie podoba się? ...to sobie kup!

Od początku istnienia, każda zmiana jest na gorsze. Ubi miało na początku b. dobry produkt.
    Pewnie jakaś grupka zapaleńców fajnie to opracowała.Ale jak to zwykle bywa i w życiu, to znaleźli się wszechwiedzący, co stwierdzili, że jeszcze bardziej ulepszą, ...ale im to marnie wychodzi.

Szkoda i smutno z tego powodu, bo gra kultowa. I zamiast wprowadzać nowe lokacje, nowe moby, być może i nowe zamki, za co, chętniej i z większą przyjemnością ludzie wydawali by PB, to wprowadzają takie szity.

Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast