Results 1 to 6 of 6

Thread: Informacje o zmianach

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01

Cool Informacje o zmianach

Witam.
    Na naszej POLSKIEJ stronie głównej znajduje się taka oto iformacja :
    Data utworzenia: 20.01.2015 15:00:00
    Drodzy Bohaterowie!

W ostatnim czasie, jednym z najgłośniejszych tematów był problem, dotyczący balansu pomiędzy klasami Bohaterów. Jeśli jesteście ciekawi jakie decyzje zostały podjęte w tej kwestii, zapraszamy na bloga Might & Magic Heroes Online. Czekamy na Wasze opinie i sugestie na naszym blogu!

Pozdrawiamy,

Wasz zespół MMHO
    Fajnie, wszystko fajnie. Natomiast mniej fajnie robi się wchodzać do wspomnianego bloga: http://blog.heroes-online.com/might-...ic-misbalance/ , który oczywiście jest po ANGIELSKU. Ok, nie ma problemu, przeczytam, czego nie zrozumiem to sięgne po słownik i sobie pporadze .... ale po co? Przypominam, iż to jest POLSKI serwer, więc wypadałoby dac graczom info PO POLSKU. Podobno jest to gra dla dzieci od lat 7, wymagacie od 7 latka z Polski aby to przeczytał i zrozumiał?. Moja sugestia to piszcie do Polaków po polsku, angielskie serwery mnie nie interesuja na ten moment. Dziękuje, pozdrawiam.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    czeski cm dal rade ...wrzucilem na pl z czeskiego

http://forum.cla.heroes-online.com/t...-sie-nie-kwapi

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Heh, dziękuje Okogi, chociaż ja już to sobie przetłumaczyłam ale będzie dal potomnych Szkoda, że nasi nie mogli tego zrobić

Server
    CLA01
    Nasi lubią pracę wyłącznie odtwórczą, a może i szanowna BB_Nearjan nie krzty po anglijsku?
    Nawet kart jednostek nie łacha po polsku zamieścić.

Server
    CLA01
    "Najgłośniejszych" tematów jest znacznie więcej.

Refleks poraża - już po 3,5 miesiącach i tysiącach postów już zauważyli.
    nawet ściany nie chce się udekorować - może kalendarz im wyślę?

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    mam pytanie - czy ta gra wzorowana jest na konkretnej części Herosów (mam na myśli 6) czy powstaje w odniesieniu do całej serii ?