Results 1 to 3 of 3

Thread: Zniknięcie zadań fabularnych

Server
    CLA01

Zniknięcie zadań fabularnych

Długo się zbierałem z napisaniem tego posta. Z prostej przyczyny - co łatka, to wyłażą inne buble - ciężko wybrać ten najbardziej irytujący, bo jak pokazuje praktyka i tak nic się nie zmienia. Zanoszone na forum (i w zgłoszeniach) lamenty niewiele dają. Toteż wolę wprzódy zorientować się tutaj, czy ktoś miał (ma) podobny problem i czy ktokolwiek z ADM odniósł się do tematu, nim zamęczę klawiaturę w bezsensownej wymianie zdań z obsługą gry.

Problem na którego opisanie się zdecydowałem, to "odebranie" mi możliwości zakończenia fabuły gry. Gram Nekropolią.
    Dobre 2-3tyg. temu po jednej ze zwiech wyparowały mi z panela misje fabularne (od tamtego czasu zrobiłem dobrych kilka poziomów
    smoczego rycerza). Nie wiem nawet, czy była to ostatnia misja, czy przedostatnia, czy jakakolwiek wcześniejsza...
    Pewne jest, że był to ostatni akt, że zadanie było w trakcie - kontakt z 4 zwiadowcami, czy coś w ten deseń - z grubsza brakowało mi tylko pokonanie Al-kadhira (w tym zadaniu). Po padzie gry i przelogowaniu zniknęły misje fabularne, ale czerwona strzałka na mapie niezmiennie wskazywała miejsce, do którego należy się udać. Kilka dni później strzałka także przepadła.
    Co ciekawe pomimo wzięcia zadania od jednego ze zwiadowców na ubicie Al-Kadhira jeszcze w trakcie gdy zadanie fabularne było aktywne, po zwycięstwie (kiedy już zadanie zniknęło kilka dni wcześniej) zwyczajnie otrzymałem nagrodę jak za bosa tygodniowego - pomimo - jak podkreślam - faktu, że zadania nie było widać w panelu (ani misji tygodniowych, ani głównym).

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Naiwnie po wielokrotnej walce z Sandro i wywalaniu z gry po 2 etapie sądziłem, że gorzej być nie może - może, a jakże.
    Chętnie zobaczyłbym swój end game - bo póki co jedyny "end" jaki widzę, to brak możliwości zalogowania.

PS. nie wiem czy ADM zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy ma czas i chęci aby próbować się logować przez godzinę, czy dwie - licząc na cudowny łut szczęścia.
    PS 2. tak, wiem. ADM doskonale zdaje sobie z tego sprawę

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Drogi Baltazarze. Z tego, co wiem, to możliwość bezpośredniego dostępu do bossów tygodniowych, występuje dopiero po ukończeniu Fabuły. Na podstawie Twojej wypowiedzi wnioskuję, że masz do nich dostęp, więc musiałeś zakończyć Fabularny wątek już jakiś czas temu. Wraz z jego zakończeniem, przestaje on figurować w wykazie misji. Jeśli tak w Twoim przypadku nie było, to był błąd, który być może naprawili (stąd zniknął sam wątek i strzałka też).
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Nie jest prawdą, że dostęp do bossów tygodniowych zostaje aktywowany po ukończeniu misji fabularnych. Dostęp do bossów staje się aktywny po przejściu do ostatniego aktu, tudzież przejściu do 2 ostatnich miast w kampanii Nekropolii (co w zasadzie jest jednoznaczne). Przyznam, że łudziłem się iż po wgraniu nowej wersji w dniu dzisiejszym misja się pojawi - nie pojawiła się. Zatem - prawdę powiedziawszy - mam dostęp do wszystkich lokacji, choć gry nie ukończyłem i nie będę ukrywał, że mnie to wkurza. Rozumiem, że te kilkadziesiąt wyświetleń w tym wątku, to ciekawscy, ale niestety nikt kto wiedziałby jak mi pomóc...

Innymi słowy pozostaje pisać do ADM i liczyć na cud