Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Otrava..

Server
    CLA01

Otrava..

Už jsem celkem otrávený z toho jak dostávám daily Q donést 1000 kostlivců 50tkadlen, 100lamasu atd když jsem do háje azyl! Nebo když mě po hodinovém boji s bossem padne relikvie pro nemrtvého.. či rytíře.. k čemu mi to je když se nedá obchodovat mezi lidma za normální goldy nebo jiné předměty?

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj Kukine. Denní úkoly plnit nemusíš. Nicméně hra je stále v beta verzi, takže prosím buď schovívavý. Na hře se intenzivně pracuje.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Je to pouze můj názor na stávající situaci a byl bych rád kdyby se zapřemýšlelo o změně těchto věcí

Server
    CLA01
    BBRothangald - ale pokiaľ sa nemýlim, ak ho nespravím furt mi tam bude visieť ako akceptovateľný quest a nebude nijako rotovať dokiaľ ho nesplním a teda ten príklad s príšerami - dá sa dostať quest na ľubovoľnú jednotku a to z oboch frakcií, ak teda dostanem na jednotku z druhej frakcie, praktický musím čakať niekoľko dní, kým ich nazbieram z ostatných questov od zberateľov... bolo by fajn, keby tieto daily Q rotovali aj automaticky vždy každý deň pokiaľ neboli akceptované (prijaté) hráčom alebo pokiaľ ich hráč zrušil/vzdal... bola by teda istá šance, že ďalší deň by dostal quest, ktorí sa mu hodí viac miesto toho, aby mu tam ten jeden stál celý čas...

Taktiež na tom obchodovaní by sa mohlo popracovať. Materiály sa do toho kľudne nemusia ťahať, ale aj obyčajná výmena artefakt za artefakt by potešila (prípadne len darovanie artefaktu a podobe).

Server
    CLA01
    Mě se ty questy z tabule resetujou i když si je nevezmu nebo je zrušim. Jediná vyjímka sou dva v 1. kapitole, který se nemění a zůstavají stejné takže tam mam dycky 20-100 exp questy, který můžu jen ignorovat. Normálně se ale ostatní resetují a dostávam i vyšší exp rewardy podle levelu, takže i v první kapitole dostanu questy za 45k expy, ale postrádam motivaci plnit ostatní fixní questy od npc za 3k expy.

Darování jednotek cizí frakce je nepříjemné a mělo by být opraveno. Jinak Kukine nemůžeš přeci dostat pokaždý artefakt aby byl pro tvojí classu a jěště upgrade, do nekonečna by to stejně nešlo.

Reply to Thread