Results 1 to 5 of 5

Thread: Prośba o przesunięcie postaci - problem z Szepczącymi Równinami

Server
    CLA01

Prośba o przesunięcie postaci - problem z Szepczącymi Równinami

Witam!

Gdzieś widziałem, że ten wątek się już przewinął i został naprawiony poprzez przesunięcie postaci.
    Wczoraj przenosiłem się do Szepczących Równin - nie dostałem się tam - gra zatrzymała się na ekranie ładowania. Dziś kiedy próbuję się zalogować od zera również sytuacja jest taka sama - widoczny jedynie ekran ładowania.

Proszę o przesunięcie postaci Butcher86 gdziekolwiek poza Szepczące Równiny.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    a'propos mogliby dac jakies info ostrzegajace na stronie glownej , ale moze chca poblokowac jak najwiecej graczy

mam nadzieje ze poinformuja chociaz jak to juz naprawia , poki co unikam szepczacych jak moge

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Chodzi Ci zapewne o ten wątek: http://forum.cla.heroes-online.com/t...bohatera/page6 .
    Napisz do Pomocy Technicznej:
    - jeżeli jesteś tzw. "wspieraczem", to pod tym adresem, po prawej stronie, zobaczysz formularz zgłoszeniowy, służący do kontaktu z Pomocą Techniczną: http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc
    - jeśli nie jesteś wspomnianym "wspieraczem", to takiego formularza tam nie ujrzysz, więc napisz maila na ten adres: info-mmho.pl@heroes-online.com (skopiuj go i wklej w miejsce adresu odbiorcy w Swej skrzynce pocztowej, ewentualnie, gdy na niego klikniesz - jak na link, powinien się otworzyć program pocztowy, np. Outlook, umożliwi wysłanie zgłoszenia wprost na ten email)
    Opisz wszystko dokładnie i sprecyzuj, gdzie chciałbyś zostać przeniesiony.

ps. dla bezpieczeństwa, nigdy na forum nie podawaj Swego nicku, a tym bardziej hasła do gry
    ps2 takie prośby, od razu kieruj do Pomocy Technicznej, gdyż tylko oni będą w stanie Ci pomóc. Użytkownicy forum, mogą coś doradzić lub podpowiedzieć, lecz nie mają możliwości technicznych, by pomóc w takich sprawach
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    "Wspieraczem" nie jestem, ale mimo tego widzę w dziale pomoc treść:
    Jeśli zauważysz błędy w grze, zgłoś je na forum bądź poprzez system zgłoszeń
    Mitycznego "systemu zgłoszeń" nie odnalazłem nigdzie... stąd "zgłoszenie" na forum. W każdym razie już mogę się dostać (i to nawet w Szepczących Równinach się znalazłem )
    Żadnej informacji nie dostałem - więc jeśli to dzieło supportu, to serdecznie dziękuję!

Jak dla mnie temat do zamknięcia choć pewnie z tym problemem jedyny nie byłem... Na razie do Szepczących Równin przynajmniej do środy nie mam zamiaru wracać

Server
    CLA01
    Pewnie support nie miał w tym żadnej ingerencji. Od jakiegoś czasu gra potrafi się zwiesić podczas podróży, mnie zwiesza tylko i wyłącznie w Szepczących Równinach, raz nastąpiło to nawet 3 razy z rzędu, nie ma co panikować, otwórz drugą zakładke z grą, wyloguj sie, potem spróbuj wejść, jak nie to relog, jeśli już pokaże się wybór postaci to połowa sukcesu za Tobą. Ważne, żeby ikonka wczytywania nie latała swobodnie lub nie znikła całkowicie, bo wtedy zazwyczaj gra wisi w takiej sytuacji.