Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Změny v české podpoře a řízení komunity

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Exclamation Změny v české podpoře a řízení komunity

Vážení hrdinové.

Dnes bychom vás rádi informovali o změnách v systému podpory a řízení komunity. V průběhu uplynulých měsíců jsme pozorně sledovali růst české komunity. I když česká komunita jistý nárůst zaznamenala, nestačí to na zvýšení počtu členů českého komunitního týmu. Na druhou stranu je však komunita natolik velká, že český komunitní tým v aktuální sestavě nezvládá vyřizovat veškeré žádosti a dotazy včas. Následující rozhodnutí bylo velice těžké, ale abychom mohli nadále nabízet tu nejkvalitnější službu, rozhodli jsme se nadále poskytovat řízení komunity a podporu již pouze v anglickém jazyce.

Rádi bychom zdůraznili, jak úžasnou práci český komunitní tým v uplynulých měsících odvedl. Ceníme si každého slova, které napsali, a každého pracovního úkolu, který splnili. Toto rozhodnutí se tedy nezakládá na jejich výkonu, jelikož ten byl v daných podmínkách fenomenální.

Co se však změní pro vás, hráče?
    23. 1. 2015 ukončíme řízení komunity v českém jazyce a přepínáme do angličtiny. Aktuální fórum bude nastaveno jen pro čtení a vytvoří se nová sekce Mimo téma.
    30. 1. 2015 končí podpora v češtině a přepínáme rovněž pouze do angličtiny. Znamená to, že od tohoto data budou týmem podpory zodpovězeny jen ty dotazy a žádosti, které budou napsány v anglickém jazyce.

Hra samotná nicméně zůstává v češtině a veškeré budoucí aktualizace budou přeloženy do češtiny.

Rád bych tuto novinku zakončil velkým díky. Díky za všechnu tu snahu, kterou český komunitní tým vložil do rozšiřování české komunity.

S pozdravem
    BB_Kuby
    Komunitní koordinátor MMHO
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Supr! Zase něco, co svědčí o tom jak si našich lidí vážíte. To, že hodně lidí bude psát dotazy a stížnosti v překladačích, to opravdu pomůže oběma stranám. Lidi nejsou občas schopný popsat problém česky a z toho co teda napíší v czenglištině, se potom podpoře polovina ztratí v překladu. Je pravda, že než by si někdo stěžoval, tak mávne rukou a vám ubyde starostí s vyřizováním. Možná budou i rychlejší odpovědi podpory, protože bude míň stěžovatelů.
    Když teda forum umrtvíte, tak si budeme moct plkat někde v sekci "Mimo téma" a stejně to nikdo od vás nebude sledovat. A funkce - Český komunitní manažer MMHO tak asi ztrácí smysl, když na českou komunitu házíte pověstného Bóbika
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Ponechme stranou emoce, urcite to nikoho nepotesilo ... Rad bych ale vedel, jak hodlate zajistit alespoň zakladni porozumneni ze strany podpurneho tymu. Na spojeni jako "nenasel jsem, ztratilo se mi" apod. bude stacit prekladac. Predpokladam vsak, ze pri vytvareni ceskych nazvu lokaci, bossu, jednotek se vyradila jista tvurci fantazie coz je chvalyhodne. Ovsem pri zpetnem prekladu hracu pro podporu to bude jiste nesrozumitelne. A pritom prave tato klicova slova mohou jednoznacne identifikovat problem, pokud se pouzije jejich spravny ekvivalent. O co jednodussi to maji hraci INT serveru jinych her, ktere jsou v anglictine a prostym opsanim pojmu z her se jednoduse dorozumi.

Jeste jedna pripominka, vsude ctu ze je to prece beta verze. Nicmene dnes jsem utratil nezanedbatelnou castku za peceti a o dve hodiny pozdeji jsem zjistil ze nevidim diky chybe ve hre predmet ukolu. Je to jiz podruhe - poprve jsem to nejak obesel, ted to nepujde. Jakou mam zaruku za sve penize? Protoze jsem nedostal za 14 dni odpoved na prvni reklamaci, nepredpokladam brzkou odpoved ani nyni. Jsem v situaci kdy jsem zaplatil a vzapeti mi bylo znemozneno hrat dal.

Server
    CLA01
    Já teda nevím,ale WoT se přestává hrát z důvodu že WG kašle na hráče.Tady je to zatím jen BETA a už začínáte kašlat na hráče.To začínáte dřív než ty blbci z WG.Jen mě mrzí,že se i tak najde spousta lidí co vám ty prachy daj.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by WigoVonC View Post
    Ponechme stranou emoce, urcite to nikoho nepotesilo ... Rad bych ale vedel, jak hodlate zajistit alespoň zakladni porozumneni ze strany podpurneho tymu. Na spojeni jako "nenasel jsem, ztratilo se mi" apod. bude stacit prekladac. Predpokladam vsak, ze pri vytvareni ceskych nazvu lokaci, bossu, jednotek se vyradila jista tvurci fantazie coz je chvalyhodne. Ovsem pri zpetnem prekladu hracu pro podporu to bude jiste nesrozumitelne. A pritom prave tato klicova slova mohou jednoznacne identifikovat problem, pokud se pouzije jejich spravny ekvivalent. O co jednodussi to maji hraci INT serveru jinych her, ktere jsou v anglictine a prostym opsanim pojmu z her se jednoduse dorozumi.
    .
    To je tak, když někdo nedomyslí všechny možnosti, které mohou nastat - jako například když hráči budou potřebovat popsat danou lokaci, úkol, nebo jenom napsat jméno vlastní jednotky při nějaké chybě... Doufejme, že ENG podpora bude mít někde české názvy (jestli ne, tak good luck v řešení problémů )

Server
    CLA01
    Hmm,rikate ze komunita neni zas tak velka aby to stacilo na rozsireni ceskeho komunitniho tymu tak by mne zaujimala jedna vec co pro to vsichni udelali aby se komunita zvedla na potrebnou vysi tedy krome vydavani patchu co hrace spise odradili.Druha vec je ta ze pokud bych ovladal anglictinu tak jakej bych mel duvod hrat na tomhle serveru a ne na nejakem tom anglickem s lepsi podporou.

Reply to Thread