Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 47 of 47

Thread: Biała ściana - pytania dotyczące konkursu.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja dostałem dzisiaj nagrodę za udział. Do wymienionych przedmiotów był jeszcze 1 dniowy kombinacji.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Wyniki konkursu zostaną ogłoszone już niebawem. Uprzejmie proszę o cierpliwość.
    Zgodnie z kalendarzem - luty, widniejącym na stronie głównej, wyniki ogłoszone zostaną 30.02, a nagrody przekazane dzień później, czyli 31.02.2015 r. :]

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Zgodnie z kalendarzem - luty, widniejącym na stronie głównej, wyniki ogłoszone zostaną 30.02, a nagrody przekazane dzień później, czyli 31.02.2015 r. :]
    Żeby przedstawić Wam plan wydarzeń, użyliśmy szablonu kalendarza. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze wiedzą, iż w 2015 roku luty ma 28 dni, a zamieszczenie planu wydarzeń na 31-dniowym szablonie, nie będzie powodowało nieporozumień.

Server
    CLA01
    Ja też dostałem nagrodę ( w tym 1 dniowy kombinacji) z niecierpliwością czekam na ogloszenie wyników i opublikowanie prac z informacją które trafią na scianę i zdjęcie ściany jak juz obrazki zostaną powieszone

Obecnie Kleryk lvl 30+4

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Żeby przedstawić Wam plan wydarzeń, użyliśmy szablonu kalendarza. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze wiedzą, iż w 2015 roku luty ma 28 dni, a zamieszczenie planu wydarzeń na 31-dniowym szablonie, nie będzie powodowało nieporozumień.
    Hmmm... bo ja wiem, skoro BB nie wiedziało, że luty na 28 dni, to skąd tacy biedni gracze mają wiedzieć...

Szablon? To się nazywa "działanie na odwal"...
    Róbmy buty wg. jednego szablony, np. tylko rozmiar 45, kto będzie miał mniejszą stopę to sobie watą wypcha i będzie git. :]

szewcio21's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja nie dostałam nagrody, a obrazek wysłałam!!!

kirkus132
    Guest
    może się nie spodobał i pożałowali kawałka nagrody za fatygę??

Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5