Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 47

Thread: Biała ściana - pytania dotyczące konkursu.

Nevele's Avatar
    Server
    CLA01
    Inna firma (nie podaje nazwy) jak zorganizowała konkurs to nagrodami było 10 iPadów Air. W porównaniu do nich wasze nagrody są strasznie bidne. Koszulka za 1 miejsce… czyli muszę wygrać konkurs żeby potem móc was reklamować. Mogliście dać w nagrodę choćby pieczęci bohatera, chociaż w sumie po co pieczęci dla kogoś kto już nie gra

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    okogi
    Cytat Zamieszczone przez Karol
    namalujcie sobie symbol pieczecie bohatera bo na niczym innym wam nie zależy
    dodatkowo do tego pomyslu dorzuclbym
    'regulamin' : za kazde spojrzenie na ta pieczec, bach! 50zl z wyplaty bedzie potracane , oczywiscie transakcja przebiegnie prawidlowo nawet jak spojrzenie bedzie przypadkowe, dziekujemy za cierpliwosc i wyrozumialosc.
    A wyobraź sobie, co by się działo, gdyby talk symbol PB, był umieszczony na tapecie w firmowych kompach. Wtedy dopiero, to by się działo

Konkurs, jak konkurs, lecz tu chodzi raczej o inną ścianę i inny mur. Pytanie tylko, czy nie jest za późno? Pozostaje tylko już wierzyć, że nie.

hols
    Mam pytanie odnośnie nagród: jak działa silna runa zniszczenia/pasteża?

Standardowa ma 30 min, 100% obrażeń a ta?
    Z tego, co pamiętam, to "silne" runy, o "pojedynczym" działaniu - typu: Magii, Ataku Stworzeń, Szczęścia, dawały 120% bonusu. Innych run, w wersji wzmocnionej nigdy nie miałem, więc trudno mi jest coś na ten temat powiedzieć.
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    I co więcej: jak te koszulki w ogóle wyglądają? Możemy tu otrzymać jakieś ich zdjęcie aby sprawdzić czy wato walczyć?

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    A podpisywałeś z nimi jakąś umowę partnerstwa lub o pracę? Jesteśmy takimi graczami - testerami, bo gramy w grę, będącą w fazie testów, poza tym jesteśmy "zwykłymi" użytkownikami "produktu".
    Taki podpis, to dostaje (chyba) każdy. Fajnie brzmi. Twój, nie w sensie, że należy do Ciebie, lecz w sensie: Zespół Wsparcia Społeczności, do której korzystając z ich produktu należysz, Twoja przyjaciółka, nie jest Twoja, bo jest Twoją własnością. lecz Twoja, bo związana z Tobą więzią przyjaźni,
    ps. tak, wiem, że Wiesz

Server
    CLA01
    a może zamiast zajmować się ścianą, to byście naprawili portal do Szepczących

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by semiangel View Post
    hols
    Z tego, co pamiętam, to "silne" runy, o "pojedynczym" działaniu - typu: Magii, Ataku Stworzeń, Szczęścia, dawały 120% bonusu. Innych run, w wersji wzmocnionej nigdy nie miałem, więc trudno mi jest coś na ten temat powiedzieć.
    Pozdrawiam
    Dzięki za info.

To ja Wam powiem taaak. Wziąłem udział konkursie, BO rachunek jest dość prosty :P

Quote Originally Posted by BB_Naerjan
    Nagrody:

Za nadesłane prace gracze, każdy gracz otrzyma paczkę w grze zawierającą:
    3 x Silna Runa Zniszczenia
    2 x Silna Runa Pasterza
    1-dniowy patent na Bitwę Automatyczną
    Skrzynię Złota
    Skrzynka złota to na moim poziomie - 41 880 złota. Farmienie 41 880 złota, z mojego doświadczenia to jakieś 2-3 godz. żmudnego ubijania mobków- i to jest takie nuuudne. Skoro każdy gracz, który nadeślę pracę dostaje nagrodę, to rachunek jest dość prosty – bardziej opłaca się poświęcić mniej jak 2 godz. na stworzenie pracy konkursowej niż na farmienie gold, przy założeniu że komuś zależy na złocie. Z zasad konkursu wynika, że każda praca, która nie jest obraźliwa zostanie wynagdzona, więc „why not”. Jeszcze jakieś ciekawe runki wpadną, patent też jest ok, a jakby jeszcze koszulka wpadła to niezły lans by był.

No więc zrobiłem pracę poniżej 2 godz. adekwatnie do proponowanych nagród. Chyba jest całkiem sensowna, trochę satyryczną, ale nadal poprawną politycznie ^^ No i jest to wektrowa grafika, więc będziecie ją sobie mogli wrzucić w dowolnym formacie na "walla".

Server
    CLA01
    Ja nawet jakbym zrobił jakąś pracę to i tak z niej nie skorzystam. Dlaczego.. bo od początku roku nie wczytuje mi gry.

Server
    CLA01
    jak mam wam sciane dekorowac jak ta gra nie działa od bozego narodzenia ?? czy ktoś tam się w końcu obudzi z tego zimnowego letargu?? mozna sie zalogować na konto ale nie ozna dołaczyć do gry.. tylko wieczne ładowanie jest..naprawcie tą gre bo w grudniu działała...i dalej nie działa..co jest ludzie !!

Server
    CLA01
    DarkTroy78, zapewne wcięło Ci postać na Szepczących Równinach. Napisz do supportu i poproś o przeniesienie postaci do innej lokacji. Ja tak miałem 2 tygodnie. W piątek wysłałem prośbę i za pół godziny dostałem wiadomość, że postać przeniesiona. Zalogowałem się bez problemu. Tak jak już gdzieś pisałem - jest błąd w zasobach gs03.gw01.cla.heroes-online.com/sync (sprawdź sobie w narzędziach deweloperskich).

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Na informatyce się raczej nie znam, lecz także uważam, że problem tkwi w komunikacji serwera z bazą danych. U mnie niestety, na moim Chromie, nie wiedzieć czemu, narzędzia deweloperskie nie bardzo działają. W zakładce "sieć", nie widać połączeń. W FireBugu, analogiczna funkcja już działa prawidłowo, tyle że tuż po starcie FF, wywala wtyczkę i koniec gry...
    DarkTroy78, tak jak napisał Ci już Infamis, skontaktuj się w tej sprawie z pomocą Techniczną: jeśli jesteś tzw. "wspieraczem", to pod tym adresem, po prawej stronie, zobaczysz formularz zgłoszeniowy, a jeśli go tam u Ciebie nie ma, to napisz bezpośrednio na tego emaila: info-mmho.pl@heroes-online.com . Pozdrawiam
    Pozdrawiam

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast