Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 32

Thread: Błędy w grze.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    marianescu
    Nieautoryzowane przejście z ataku specjalnego płomieni chwały (oślepienie) na atak standardowy. Niestety ma to miejsce W CHWILI kliknięcia na wrogą jednostkę i z tego powodu nie ma możliwości ponownego wyboru rodzaju ataku.
    Potwierdzam. Zapewne używasz wyłącznie Płomieni, stąd sądzisz, że ten problem ich tylko dotyczy. Ja używam kilku rodzajów stworzeń i problem resetowania wyboru czarów/umiejętności/rodzajów ataku, u mnie akurat dotyczy, tak wszystkich stworzeń, jak i samego Bohatera. Osobom, które też mają taki problem i używającym czarów/ataków obszarowych np. Spowolnienie, Salwa, Eksplozja Tajemnej Mocy, mogę z własnego doświadczenia doradzić, by (jeżeli jest to możliwe) ustawiały ich obszar działania tak, by na polu centralnym "kwiatka", nie znajdował się oddział wroga, gdyż po "zresetowaniu", atak podstawowy, zawsze uderza w to pole centralne. W efekcie, "punktowy" czar/atak podstawowy, będzie próbował uderzyć w "puste" pole, co spowoduje jedynie pojawienie się komunikatu: "Niewłaściwy cel" i da nam możliwość ponownego wyboru czaru/typu ataku.

- na mapie prowincji Sokolego Gniazda, brak jest Zbrojmistrzów, występujących w Dzielnicy Wojskowej
    - nadal występują błędne opisy niektórych osiągnięć np.: "???????????"
    - w tablicy misji, występują zadanie, które w danej chwili są niemożliwe do wykonania, bo np wróg, którego należy pokonać, występuje w niedostępnej jeszcze lokacji lub trzeba dostarczyć stwory, należące do przeciwnej frakcji, których to nie da się kupić za Upiorne Monety/Anielskie Piórka
    jak coś sobie jeszcze przypomnę, to dopiszę

Server
    CLA01
    Witam serdecznie wszystkich na forum. Piszę bo mam problem z grą. Po pierwsze wczoraj gdy próbowałem pójść na wyprawę zniknęło ponad połowę mego wojska około 120 imperialnych gryfów tyle samo jeźdźców słońca oraz niebianki w liczbie 20. Napisałem o tym do supportu. Nie odzywają się, może jeszcze za mało czasu minęło. Żeby te wojsko zdobyć wydałem pieczęcie, które wcześniej zakupiłem za niemal sto złoty sumując wszystko. Bardzo mi się to wszystko nie podoba w herków grałem od małego, jestem fanem serii tych gier. Jakiś czas temu odstawiłem tą grę na kilka miesięcy wierząc że do tego czasu naprawią błędy. OD wczoraj wieczór nie mam w ogóle czatu globalnego i jak tutaj grać. Nawet żeby komuś pomóc to nie ma jak zmieniłem przeglądarkę na gogle chrome trochę lepiej chodzi mi ta gra. Czy możecie coś z tym zrobić proszę ładnie.

Server
    CLA01
    Kolego cmd - co do jednostek po wyprawie, wyloguj się całkowicie i zaloguj ponownie ze 3 razy - powinno pomóc zarówno z czatem jak i jednostkami - tylko czasem nie zapychaj slotów.

Server
    CLA01
    Nieautoryzowane przejście z ataku specjalnego płomieni chwały (oślepienie) na atak standardowy. Niestety ma to miejsce W CHWILI kliknięcia na wrogą jednostkę i z tego powodu nie ma możliwości ponownego wyboru rodzaju ataku.
    To dziwne zjawisko wystepuję od bardzo dawna i zgłaszałem to do suportu - niestety problem jest na tyle skomplikowany że na wypasionych komputerach z bardzo szybkim netem nie wystepuje, nikt z ekipy się z tym nie spotkał - proszę nagrajcie filmik z tym problemem (bo ja jeszcze nie nada nagrywać filmików) dokładnie opiszcie sytuacje przeglądarkę oraz godzine i dzień wystąpienia, po to aby ekipa mogła zobaczyć jak to wygląda i czy problem jest związany z kodem gry. Łatwo można sobie z tym poradzić, wystarczy po wybraniu zdolności odczekać 1-2 sekundy (nie podniecać się zbytnio walką, bo zapomnicie odczekać chwilę - u mnie najczęściej pojawia sie ten problem w walkach duo), następnie wybieramy ponownie i już wszystko jest oki.

Czy te osiągnięcia z pytajnikami to nie są celowe ? - aby uzyskanie tego osiągnięcia było trudniejsze ?,
    stwory można zdobyć dzięki bejlajfowi - jest trudne ale nie niemożliwe,
    fabułe też mozna popchnąć dalej i uzyskać dostep do lokacji - ale ja akurat nie przypominam sobie takiej przeszkody (problemu)

Server
    CLA01
    Kolejny błąd:
    Cyklicznie wyrzuca ze wspólnej walki po 1 czy 2 rundzie - w walce z tygodniowymi.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    http://i.imgur.com/IC95jPd.jpg
    Nic nie można zrobić...

Server
    CLA01
    Dzis wpadlem na taka ciekawostke po przejsciu na ziemie portalem.
    http://imgur.com/AGayekE,KVtmNWK

Z ciekawosci skorzystalem z portalu do miasta, i spotkala mnie tylko ciemnosc:P. Po wyczyszceniu/przelogowaniu dziala normalnie wszystko, wiec nie wiem czy zglaszac.

tojapaulina's Avatar
    Server
    CLA01
    miałam to samo http://prntscr.com/62xnhx , a dodatkowo zresetowała mi się mapa ziem światła i odkrywam sobie na nowo...

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

Server
    CLA01
    Jak widzę nie tylko mnie dotknęło zawieszenie w portalu Poczułem się jakbym był poza czasem Dziś znów zawiesiło ale tym razem widziałem czarną glebę zamiast wirującego dysku. Fajne nam urozmaicenia przyszykowali programiści.

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast