Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Počet přátel v seznamu

Server
    CLA01

Question Počet přátel v seznamu

Zdravím,

jen jsem chtěl vědět, proč je v seznamu přátel povolen max. počet 30?

Já bych se klidně vzdal bonusu v podobě zkušeností, když přítel dosáhne nové úrovně, jen abych měl neomezený limit v počtu přátel.

Je to tak schválně nastaveno za nějakým účelem nebo...?

Děkuji za odpověď.

Druisant

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Tento limit je nastaven z technických důvodů., aby se neomezovala rychlost prohlížečového klienta. Zatím se o rozšíření bohužel neuvažuje.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Zdravím.

Nevím, zda to chápu správně, ale to omezení rychlosti prohlížečového klienta znamená, že kdybych tam měl přátel 100, tak se mi hra zpomalí natolik, že bude nehratelná nebo se bude sekat?

Bylo by třeba technicky proveditelné, aby se status přátel v seznamu neaktualizoval nepřetržitě, ale jen třeba na žádost hráče? Tím by se dalo tomu problému vyhnout nebo se pletu?

O co mi přesně jde - rád bych měl seznam přátel - např. 200 lidí - na seznamu ve hře, kdykoliv po ruce a když bych chtěl vědět, kdo je online, jen kliknu na nějaké tlačítko, které provede kontrolu na moje požádání, jinak ne, a bylo by to ok.

Druisant

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Druisant View Post
    Zdravím.

Nevím, zda to chápu správně, ale to omezení rychlosti prohlížečového klienta znamená, že kdybych tam měl přátel 100, tak se mi hra zpomalí natolik, že bude nehratelná nebo se bude sekat?

Bylo by třeba technicky proveditelné, aby se status přátel v seznamu neaktualizoval nepřetržitě, ale jen třeba na žádost hráče? Tím by se dalo tomu problému vyhnout nebo se pletu?

O co mi přesně jde - rád bych měl seznam přátel - např. 200 lidí - na seznamu ve hře, kdykoliv po ruce a když bych chtěl vědět, kdo je online, jen kliknu na nějaké tlačítko, které provede kontrolu na moje požádání, jinak ne, a bylo by to ok.

Druisant
    Je to tak, jak říkáš. Návrh je to zajímavý, nicméně zatím se o změně seznamu přátel neuvažuje. Do budoucna to není vyloučeno, ale nyní se musíme soustředit na stabilizaci hry a základní funkce.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Reply to Thread