Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20

Thread: Osiagniecie Osiądź i Rządź odblokowane - gildia Valkiria - komus jeszcze sie to udało

Server
    CLA01
    Goodofwar - dobry gracz top1 PRS - 51 smoczy mijałem go ostatnio - u nas najwyżej Lord_Mar - 44 smoczy. Valkiria pozdrawia Demony

Server
    CLA01
    Mam pytanie, nie ukrywam, że spowodowane czystą ciekawością. Lord_Mar osiągnął to bez "dopalaczy" w postaci odłamków doświadczenia? Czy też licznie je stosował?

Server
    CLA01
    Nie wiem zapytaj Lorda - gra od początku Bety więc miał troche czasu

Server
    CLA01
    Podniecacie się tak tymi smoczymi levelami - w tym roku ma sie skończyc beta ciekawe czy gracze beda mogli zostawic obecne postacie czy całkowity restart - jak restart to chylę czoła hehe - każdy koks stosuje dopalacze inaczej nie był by koksem

Obecnie kleryk 30 + 1

Server
    CLA01
    watpie zeby byl reset - na TSO tez sie o tym mowilo ale jak juz gra przestala byc beta zostalo wszystko

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    albo tym sie pochwalcie

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Vishar masz farta ,ty wydropiles chyba z 5 petow , ja nie zdazylem zniemili dropy i juz zwierzatka nie leca ,mnie nie wpadl ani jeden od poczatku gry
    szkoda troche

Server
    CLA01
    Powinno być "Doktor Dolittle"

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Z całym szacunkiem Vishar, ale z tego, co wiem, to pety można wydropić (wtedy "szacun") lub przynajmniej ich część kupić w sklepie. W przypadku dropu - to kwestia szczęścia, w przypadku zakupu - to kwestia pieniędzy (wystarczy wysłać sms-ika za kilka "stówek" i Herosowy świat "stoi otworem"). Zwierzątka, delikatnie mówiąc, do najtańszych nie należą, więc trudno stwierdzić, czy osoba się nimi chwaląca, chwali się wyjątkową zdobyczą czy zasobnością portfela... Skoro kogoś stać, to kto mu zabroni?

ps. tą wypowiedzią nie chciałem nikogo urazić, lecz jeśli tak by się stało, to z góry przepraszam

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    2 pety mozna kupic za zloto
    4ry za pieczeci
    1 eventowy
    2 za kody promocyjne
    1 za zarekrutowanie 10 znajomych
    1 za prestiz
    2 ze sklepu rady
    2 za osiagniecia
    4 podobno z dropa (podobno bo podobno juz nie dropia, z wyjatkiem 1 ktory leci na arenie)

co daje 19 o ktorych widomo (jak odjac 4 za pieczatki i 1nego ktory jest za poosiadanie 15tu) to otrzymujemy 14 (przy czym 2 zwierzaki byly swego czasu w promocji po niecale 1000 pieczatek a i kiedys przejscie fabuly dawalo ich z 8k (wszytkie od startu do pokonania sanrdo2))

przydalobysie zbobyc oficjala informacje czy te pety jeszcze dropia

oftop niezy sie robi :P

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2