Page 2 of 23 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 223

Thread: Wrzucamy obrazki z gry przedziwne lol

Server
    CLA01
    Detektywi...dla waszego spokoju napisze, że jest to postać skopiowana przez pomoc techniczną.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by IksmeN View Post
    Detektywi...dla waszego spokoju napisze, że jest to postać skopiowana przez pomoc techniczną.
    nie no spokojnie, mówię tylko żeza multikonto jest ban, z tego powodu usunąłem moje 2 konto, które założyłem po to bo nie podobał mi się nick postaci który wybrałem na 1, dopiero później odkryłem jak usunąć postać i zaprzestałem gry,

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja *** i kolejny post *** przez trolle.....
    Last edited by BB_Naerjan; 02.02.15 at 17:53. Reason: wulgaryzmy

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Villemo View Post
    Ja *** i kolejny post *** przez trolle.....
    fascynujące, też umiem stawiaćgwiazdki tylko po co, moze chciałeś ukryć tam wulgi, w końcu takie to dorosłe

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    fascynujące, też umiem stawiaćgwiazdki tylko po co, moze chciałeś ukryć tam wulgi, w końcu takie to dorosłe
    z polszczyzna problem a i z oczkami widac tez ... edycja przez moda 'zagwiazdkowala' , dla twojej informacji ... szkoda ze przy okazji nie pokasowala twoich nic nie wnoszacych postow ... jakis 'lowca troli' by sie przydal

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    z polszczyzna problem a i z oczkami widac tez ... edycja przez moda 'zagwiazdkowala' , dla twojej informacji ... szkoda ze przy okazji nie pokasowala twoich nic nie wnoszacych postow ... jakis 'lowca troli' by sie przydal
    och tak, spójrz na siebie, wszystkie twoje posty coś wnoszą, tobie też mam przedstawićinstrukcje jak dodać mnie do ignora???

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

Chcieć znaczy móc?

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Maniek123404 View Post

Chcieć znaczy móc?
    nie czaję, chodzi o to ,że gracz stoi rzy nagrodie mimo że stwór żyje?? jak tak jest to standardowy widok dla gracza stojącego obok, dziwne by było jak na zdjęciu byłby jeden gracz

Server
    CLA01
    czasem urywa głowę

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    nie czaję, chodzi o to ,że gracz stoi rzy nagrodie mimo że stwór żyje?? jak tak jest to standardowy widok dla gracza stojącego obok, dziwne by było jak na zdjęciu byłby jeden gracz
    zdaza sie jak wywali po walce , stoisz przy artefakcie , z minietym juz stworem , artefaktu wziac nie mozesz ,bo niby stworek broni , ale ruszyc sie nie mozesz, stworek nie pozwala... i albo town portal albo ponowna walka

Page 2 of 23 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast