Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Thread: Ładowanie gry - masakra

Server
    CLA01

Ładowanie gry - masakra

Dzisiaj po raz kolejny rozczarowany opuscilem swiat herosow.A wlasciwie nie opuscilem.Jak to mozliwe?

Ano wchodze do swojego zamku,chcialbym zebrac surowce.coz.. zebranie surowcow potrwalo.dwa razy musialem przeladowac gre.wyszedlem z zamku, chce przejsc do rownin i to byl koniec.po pietnastu minutach oczekiwania na przeniesieni dalem spokoj.dopracujcie ta gre to moze kiedys wroce zostawiac u was pieniadze.
    pozdrawiam.

Krzysztof Adamiak

Server
    CLA01
    Ty przynajmniej się zalogowałeś do gry, Ja od początku roku nie mogłem nawet ujrzeć swojego zamku czy nawet zobaczyć jak wygląda na mapie bohater.

Server
    CLA01
    No właśnie, jak to mówią -trzeci tydzień idzie i nic :/ , nie mozna się dostać do gry, a z tego co czytam wynika że nikt nic nie robi/chodzi mi o support

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Gra nie powinna być przeglądarkowa...

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    wystarczylby plugin do liska z grafikami lokacji i juz duzo mniej trzaby z serwerow doczytywac

Server
    CLA01
    Może i być przeglądarkowa, ale niech będzie stabilna.

Server
    CLA01
    A ja już od 2 dni nie mogę się zalogować. Gdzie , wróć od 4 dni zalogować się na swoje konto nie mogę :/ niby gra się ładuję , ale jak ma wyskoczyć okienko wyboru bohatera, zawiesza się i że tak powiem du**. Więc póki co odpuszczam sobie granie w tą ,,wspaniałą" grę.

Server
    CLA01
    Witam mimo zainstalowania ponownie flasha i wyłączenia wszystkich "przeszkadzaczy",gra nie chce się załadować czy jest szansa na poprawę czy po prostu sobie odpuścić i dać tylko modom się bawić ?

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Zaczekaj do jutra, bo wprowadzą kolejną aktualizację gry. Zapewne ona rozwiąże problem,
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Connection failed

Przykro nam, ale połączenie z serwerem "Might & Magic Heroes Online" nie powiodło się. Spróbuj połączyć się ponownie. Jeśli problem znów się pojawi, wejdź na naszą stronę internetową i poszukaj informacji na forum for more information.

I tak wlasnie można pograc... ci co nie graja za kase"" to jeszcze mogą przeboleć ale jak ktoś zainwestowal zlotowy w gre to się może "wzuszyc"

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast