Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 32

Thread: Ładowanie gry - masakra

Server
    CLA01
    i w tym jest problem aby kasę ładować to i dostęp będzie większy a kto darmo to niech czeka -skończyłem bitwę i gra się urwała bez efektów końcowych i możliwości ponownego zalogowania -wielkie dzięki

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by semiangel View Post
    Zaczekaj do jutra, bo wprowadzą kolejną aktualizację gry. Zapewne ona rozwiąże problem,
    Pozdrawiam
    To mistrzowie w rozwiązywaniu problemów, które sami wygenerowali

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by semiangel View Post
    Zaczekaj do jutra, bo wprowadzą kolejną aktualizację gry. Zapewne ona rozwiąże problem,
    Pozdrawiam
    ano Panie czekam , czekam już 3 miesiąc to ze 2 jeszcze mogę czekać

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

Server
    CLA01
    Hehe dobrze że nie kupiłem wczoraj tego superodłamka ale myślę piątek trzynastego .... Proponuję aby dzisiejszą przerwę zrobić wcześniej od 11do 14tej. Bo znowu nie będzie komu posprzątać po zmianach i zrestartować serwera po zmianach a bukmacherzy ponoć dużo dają jeśli tym razem się uda.

Server
    CLA01
    Szybciej Apacze armaty pod Alamo ładowali niż ta gra - ładuje się od kilkunastu minut i jednej strony otworzyć nie może...

Server
    CLA01
    Zaczynam żałować, że zacząłem grać w tę grę. Trochę mnie wciągnęła, ale to co się teraz dzieje na serwerach, to jest jakieś nieporozumienie. Jeśli Panowie programiści nie potrafią naprawić wiecznie powtarzających się tych samych błędów, to proponuję zmienić zawód.
    Z drugiej strony pokazuje to, jak Ubisoft traktuje graczy, którzy niekoniecznie muszą i chcą płacić za ich grę. Porażka na całej linii.

BTW. To jest jeszcze alfa, beta czy może "gotowa" wersja gry?

Server
    CLA01
    Mam 65mbs i ładowanie trwa juz 20 min i nic

Server
    CLA01
    Od 6-7 lat gram w rozne gry przeglądarkowe. W jedna około 5-ciu lat. zdazaly się co jakiś czas awarie, nie powiem ze nie ale co to się tu dzieje to jakas parodia. Pol godziny grania i pol dnia "logowania". Wylaczyc to w pi...u na tydzień, naprawić, potestować i dopiero udostepnic na serwer. Taka moja rada. Jak do tej pory gram około tygodnia i nie ma dnia żeby cos się nie dzialo. Przez moment się zastanawiałem czy by nie zainwestować w gre żeby tak nie grac na "leszcza" za darmoche...taki ch...j. O.

Server
    CLA01
    Walnalem byka literowke i nie mogę nawet edytować posta...wiec forum tez jakies takie dziwne ... :/

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast