Results 1 to 7 of 7

Thread: Jakim cudem tta gra żyje

kaktooo's Avatar
    Server
    CLA01

Jakim cudem tta gra żyje

Ciągle jakies problemy są z tą grą, między podróżami między miastami musze odświeżać bo się zacina, tak wiem nikt z tym nic nie zrobi bo po co, interes się kręci.

Server
    CLA01
    Jest niestety coraz gorzej. Właśnie chciałem stoczyć walkę w ramach zlecenia "Uciekinierzy z bagien - 3x trudna". Dotarłem do krainy, znalazłem wrogi oddział, kliknąłem i... nic. Zawiecha. Pojawił się - jak kilka razy ostatnio tylko zarys ramek okna walki i nic nie mogę zrobić, nic. Odświeżyłem stronę to samo, za którymś tam razem pojawił się dodatkowo symbol buta (wyjścia z gry) po kolejnych odświeżeniach aktywny - kliknąłem i mogę wybrać opcję ucieczki/odwrotu bądź kapitulacji ale tylko teoretycznie... ciskam na kapitulację i nic się nie dzieje. Jak wylogują się to stracę 20% woja - taki monit się pojawił. I co mam zrobić w tej sytuacji drogie wsparcie techniczne? Chcę walczyć, tym bardziej, że przeciwnik ma 2700 vs moje 43000...
    Ale jak zgłoszę po fakcie to oczywiście wstawka o ciasteczkach i że to ja jestem winien. Ech...

Server
    CLA01
    I już po kłopocie. Gra sama mnie wyrzuciła gdy zostawiłem z nadzieją, że może walka się ruszy. Efekt? Starty 5x9 szt płomyków 1x31 inków. Super... i tak dzień w dzień. Nie nadążam zgłaszać bugów.

Server
    CLA01
    Na "szczęście" mam screeny.
    Na bieżąco będę informował o podejściu obsługi technicznej do zgłoszonych błędów.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Otóż, tu się NIC NIE ZMIENI. Ta gra padnie szybciej, niż sobie myślicie...

Server
    CLA01
    coraz gorzej ....kicha

kaktooo's Avatar
    Server
    CLA01
    gra nie padnie bo hajs i tak trzepią na naiwniakach