Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8
Results 71 to 75 of 75

Thread: Magiczna Zima w Ashan

Server
    CLA01
    mi się ta gra podoba. Grałem w wiele innych, po kilka lat (mam już po 40 na karku. Uwierzcie mi, że w porównaniu z niektórymi to tu zarówno komunikacja z graczami jak i częstotliwość aktualizacji jest wzorowa
    zagrajcie sobie np. w legend online to będziecie wiedzieli o czym piszę
    pozdro

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Askalon666 View Post
    mi się ta gra podoba. Grałem w wiele innych, po kilka lat (mam już po 40 na karku. Uwierzcie mi, że w porównaniu z niektórymi to tu zarówno komunikacja z graczami jak i częstotliwość aktualizacji jest wzorowa
    zagrajcie sobie np. w legend online to będziecie wiedzieli o czym piszę
    pozdro
    Boże co ty mówisz, liczba aktualizacji jest wzorowa, w zeszłym tygodniu było bodajze 5 aktualizacji i każda naprawiała czat na paregodzin a potem znów się psuł, i nastepnego dnia aktualizacja, tu nie ma aktualizacji tylko wprowadzanie nowych funkcji, które trzeba przetestować i które destabiluja działanie gry a błędy eliminowane s po miesiacach, czasem szybciej jak im się pofarci, mas zco 2 tygodnie standardową aktualizację, która zawsze cośwprowadza, przez 2 tygodnie musza wprowadzicnowe elementy, przetestowac aktualizacje oarz naprawićzgłoszone stare, jak myślisz który tych elementów sobie odpuszczają??

Server
    CLA01
    Muszę poprawić wiadomość odnośnie mojego poprzedniego posta/
    Po interwencji przyznali mi teraz lepszy artefakt no i teraz faktycznie jest z 13 tiera.
    I dla ciekawskich co to było, to mogę się pochwalić:
    http://screenshooter.net/101972899/sfqqdfc

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    Muszę poprawić wiadomość odnośnie mojego poprzedniego posta/
    Po interwencji przyznali mi teraz lepszy artefakt no i teraz faktycznie jest z 13 tiera.
    I dla ciekawskich co to było, to mogę się pochwalić:
    http://screenshooter.net/101972899/sfqqdfc
    O nice

No jak to w życiu, o wszystko się trzeba wykłucić. Nawet o nagrody ^^
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Konkurs "Magiczna Zima w Ashan" został zakończony. Koszulka Might & Magic Heroes Online została wysłana do zwycięzcy, wyłonionego drogą głosowania. Gratulacje!

Dziękuję za Wasze komentarze i głosy.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8