Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 75

Thread: Magiczna Zima w Ashan

Server
    CLA01
    Niestety koledzy, moja propozycja artefaktu nie spodobała się BB_Nearjan - a przecież nie łamała regulaminu.
    Zwróciłem się do Was o pomoc, konsultacje, ot taka quasi-ankieta - czy chcielibyście takowy art jak wymyśliłem dla siebie. Pomimo, że prosiłem o wytyczne nt. arta, które to wytyczne byłyby przydatne dla wszystkich majsterkowiczów i przyszłych płatnerzy.
    Kolejna przykrość - i ten post został usunięty (zanim na PW pojawiła się jakakolwiek odpowiedź na moje uwagi wysłane poprzez PW).

Kolejnym zawodem jaki rozrywa me serce jest fakt, że pomimo, że oficjalnie - na forum, przepraszałem za ewentualne niezrozumienie, zapewniłem, że wnikliwie i starannie przeglądam uwagi otrzymane od BB_Naerjan oraz jej uwagi są dla mnie szczególnie cenne, niestety zetknąłem się z brakiem zrozumienia i wywalono kolejny mój post...
    A przecież prosiłem aby wzięła pod uwagę, że jest to mój pierwszy artefakt, można powiedzieć że taki beta-artefakt i prowadzę nad nim testy i konsultacje, w wyniku czego proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Nic z tego.

Smutne. Nie podniosę się już po tym ciosie i nie będę w stanie wziąć już udziału w żadnym konkursie.

Server
    CLA01
    Ech... a my biedne żuczki musimy okazywać "wyrozumiałość i cierpliwość"...
    A może poczuła się dotknięta, że użyłem jej własnych słów tłumacząc swoje zachowanie?
    Jak myślicie?

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    bo o Cierpliwosc to tylko Ubi moze prosic (juz ponad pol roku 'prosi') a ty jestes zwyklym i graczem i masz kupowac pieczeci a nie zajmowac sie duperelami (czyli wszystkim co nie wspiera finasowo cudownych i wspamialych tworcow tej gry)

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    BB_Naerjan ma artefakt do 'proszenia o wyrozumialosc i cierpliwosc'

ja bym chcial taki co ta cierpliwosc daje , bo swojej osobistej do tego projektu zaczyna mi brakowac , a moze jakas mikstura na to ??

Server
    CLA01
    Oj uważaj, bo za propozycje artów które co prawda nie łamią regulaminu, ale nie wpisują się w jedynie słuszną tezę BB?US skasują Ci post i dostaniesz ostrzeżenie.

Widzi Pani BB_Naerjan, że miałem racje aby pozostawić post i uściślić tym samym dopuszczalny zakres, bo gracze mogą się pogubić? 1:0
    Widzi Pani, że gracze mają marzenie o tego typu artefaktach i zdolnościach co mój zaproponowany? 2:0

Server
    CLA01
    Nadmienię, że ja też wysmarowałem posta z poparciem zacnych propozycji Marianescu. Niestety właśnie odebrałem pw, że post został usunięty

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    a niech sobie daje , skoro boi sie krytyki i sarkazmu ...

a propos , dlaczego zgloszenia na FB trzeba dawac , jak ktos nie ma to co ?? eliminowany z zabawy ?? ech ...szkoda gadac

Server
    CLA01
    Dokładnie ja nie posiadam FB i niby jak mam im wysłać coś co zrobił bym ze śniegu jak by był.

Megi's Avatar
    Server
    CLA01
    Podejrzewam, że jeśli ktoś nie korzysta z FB może swoje zgłoszenie (zdjęcie + dane gracza) przesłać w PW do BB Naerjan. Nie sądzę zatem, żeby był to problem.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    hej Megi , ta twoja podejrzliwosc jest widoczna w twoich oczach nawet

szkoda ze nie ma tego info w pierwszym poscie , ja sie juz przyzwyczailem do tzw 'zajawek' przez BB , bo rzetelnej informacji nie uzyskasz

Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast