Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 75

Thread: Magiczna Zima w Ashan

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Szkoda, że tak późno ogłosili ten konkurs. Parę dni temu, u mnie na dworzu, było około centymetr śniegu, a teraz tylko co? Jedynie plucha. Może trzeba nastawić lodówkę na "maksa", osadzi się szron i coś się ulepi
    Mam prośbę do Pani BB_Naerjan: czy mogłaby Pani uściślić zasady konkursu? Przykładowo, czy:
    - należy ulepić samą ikonkę artefaktu, występującą w grze, czy nasze wyobrażenie wyglądu tego artefaktu, opierając się przy tym na jego rodzaju oraz np. na jego nazwie?
    - praca ma być wykonana w całości ze śniegu, czy możliwe są jakieś inne "dodatki"?

Odnosząc się do posta marianescu: napisane mocno, aczkolwiek treściwie.
    Marianescu, być może grasz samymi Płomieniami i dlatego myślisz, że ten błąd ich tylko dotyczy. Sam - osobiście się przekonałem, że dotyczy to, nie tyko Płomieni, lecz także i innych "naszych" jednostek, a także dotyczy to również i Bohatera. Przedwczoraj, podczas ataku Bohaterem właśnie, chciałem uderzyć Eksplozją Mocy, a w momencie ładowania animacji ataku, czar, samoistnie przeskoczył na Słoneczny Promień. Podobnie miałem z Kusznikami: mieli "walnąć" "obszarówką" (Salwa), a w międzyczasie, atak przeskoczył na standardowy. Najbardziej, wczoraj, wkurzyłem się, gdy najpierw wybrałem czar "Eksplozja Mocy", po chwili stwierdziłem, że lepsze byłoby Spowolnienie. Zmieniłem cele i go użyłem. Niestety, tylko teoretycznie, bo czar przeskoczył na Eksplozję Mocy. Efekt? - straciłem ok. 130 Kuszników, których "zeżarły" dwie grupki Wampirów. Zdążyłem wyleczyć tylko połowę, bo wrogów przedwcześnie zabił mój kompan.

Jeżeli chodzi o punkt 4.6, to zanim się zajmie jakimkolwiek balansowaniem, należy najpierw, bezwzględnie oddzielić PvP od PvE i zbalansować je wtedy osobno. W przeciwnym wypadku, takiego balansu, niekrzywdzącego żadnego z tych trybów (głównie PvE), zrobić się nie da.
    Dodam jeszcze pkt. 4.8" : proszę przywrócić możliwość dodawania załączników do postów, wprost z komputera (głównie obrazków), tak by nie trzeba było korzystać z zewnętrznych serwisów hostingowych. Funkcja ta, przez pewien czas działa ła,lecz została wyłączona wraz z opcją edycji postów.
    Pozdrawiam

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    4.9 Proszę o przywrócenie serwera testowego, dzięki któremu wiele błędów, dotyczących przygotowanych do wprowadzenia zmian, jak i np. samych "eventów" (wydarzeń specjalnych), mogłoby zostać już, zawczasu, wyeliminowanych.
    ps. skoro serwer testowy, został zlikwidowany, to kasa, przeznaczona na jego utrzymanie, powinna zostać przeznaczona na modernizację serwera głównego lub wspomóc finansowanie jego wymiany, bo puki co, wygląda na to, że: " zamienił stryjek siekierkę na kijek"

Fishbone's Avatar
    Server
    CLA01
    a mozna go wykonac np. z blota ?? bo snieg widzialem rok temu :/

Fishbone's Avatar
    Server
    CLA01

blotko jest dobre na wszystko...

Server
    CLA01
    Ja bym wolał do gry się zalogować. A nie od 27grudnia nie mogę sobie pograć. Czy tak ciężko naprawić grę żeby dało się do niej zalogować. Szkoda gadać a konkursy dajecie jak gracze nie mogą sobie pograć.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MaciekMonMag View Post
    konkursy dajecie jak gracze nie mogą sobie pograć.
    Właśnie o to im chodzi. Masz szukać śniegu

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Oczywiście, nie mam wpływu na pogodę, ale pragnę zauważyć, że konkurs trwa przez całą zimę, a poza tym zbliża się okres ferii zimowych. Mam nadzieję, że wiele osób będzie miało okazję znaleźć się w tym czasie w górach, lub w innym miejscu, gdzie pada śnieg i można wykorzystać otoczenie do wzięcia udziału w konkursie.

Quote Originally Posted by marianescu View Post
    1. NIE CHCEMY żadnych głupawych eventów (brrr...), które są niczym innym niż wyciąganiem złotówek od graczy, czego dowiódł ostatni z nich - bez zakupów za PB nic nie udałoby się zakupić.
    2. NIE CHCEMY żadnych głupawych konkursów, które mają za zadanie odwracać uwagę od prawdziwych wpadek z grą i stwarzać pozory, że gra jest rozwijana.
    Dziękuję za opinie. Wydarzenia mają na celu zaprezentować Wam nowe jednostki, dać okazję do zdobycia ciekawych nagród, ale przede wszystkim - dać dobrą zabawę! Surowce, które są niezbędne do zakupu jednostek, czy zdobycia nowego odzienia dla bohatera można zyskać, jeśli się pokona w walce silnych przeciwników. Można wziąć udział w wydarzeniu i korzystać z jego dobrodziejstw bez konieczności dokonywania zakupów w sklepie.

Jeśli znajdujecie błędy, które uniemożliwiają wzięcie udziału w wydarzeniu np. siła bojowa skaluje się w niewłaściwy sposób - zawsze możecie zgłaszać do nas wszelkie problemy. Proszę, miejcie na uwadze, że gra jest nadal w fazie testów, dlatego wciąż mogą występować różne błędy, za co w imieniu całego zespołu, przepraszam. Pragnę dodać, że zgłaszane przez Was błędy są analizowane i staramy się jak najszybciej wyeliminować je z gry.

Konkurs jest czymś nieco innym niż wydarzenie w grze, chociażby dlatego, że nie wymaga uruchomienia komputera. Jest to okazja do zdobycia nagrody w grze, ale za wykonanie zadania poza światem online. Misją jest wykonanie artefaktu ze śniegu, który będzie przedmiotem z Might & Magic Heroes Online. Liczą się tutaj: kreatywność, znajomość gry, zdolności manualne - jest to alternatywna okazja do zyskania prezentu w grze. Okazja, dzięki której sam możesz sobie wybrać nagrodę.

3. NIE CHCEMY być traktowani jak idioci poprzez uwagi supportu nt. czyszczenia ciasteczek, mycia flasha, czy też" u nas wszystko w porządku
    Przykro mi jeśli poczułeś się jakoby ktoś potraktował Cię w taki sposób, na pewno nie było to intencją nikogo z zespołu. Miej na uwadze, że szukając rozwiązania problemu związanego np. z brakiem dostępu do gry, wykonujemy różne kroki, z czego pierwszym może być sprawdzenie, czy zakłócenia nie występują po stronie gracza. Dlatego często możecie zostać poproszeni o oczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki, itd., po skontaktowaniu się z pomocą techniczną. Jeśli problem nie ustępuje, powinniście powiadomić o tym agenta, który stara się Wam pomóc. Proszę, nie zniechęcajcie się, jeśli otrzymacie wiadomość w której znajduje się podobna instrukcja. Piszcie otwarcie i szczegółowo w jaki sposób objawia się problem, a my dołożymy wszelkich starań, aby temu zaradzić.

4. CHCEMY aby czas który miałby być poświęcony na w/w przerzucić na rzetelną NAPRAWĘ coraz dotkliwszych błędów, a w szczególności:
    4.1. brak stabilności gry
    4.2. definitywnego naprawienia czatu
    4.3. wyeliminowania wyrzucania z gry podczas walki ("dziwnym trafem" można cały dzień biegać po mapie i nic, wystarczy nieco powalczyć i wywalenie z gry ma się pewne, ale to wina danego gracza oczywiście)
    4.4. powrotu z wygnania czerwia
    4.5. naprawy nieautoryzowanego przejścia z ataku ogłuszającego płomieni na atak zwykły
    4.6. rzetelnego balansu moc vs mag
    4.7. konieczności potwierdzenia chęci dokonania zakupów za PB
    4.8. możliwości edycji postów
    Uprzejmie proszę o cierpliwość. Pracujemy nad rozwiązaniem przytoczonych powyżej problemów.
    Obecnie czekamy na decyzję deweloperów w kwestii dodatkowej opcji potwierdzającej transakcję za Pieczęcie Bohatera. Jeśli chodzi o edycję postów - przypominam, że została wyłączona dla części forum z powodu nadużyć. Dziękuję za wyrozumiałość.

Quote Originally Posted by semiangel View Post
    Mam prośbę do Pani BB_Naerjan: czy mogłaby Pani uściślić zasady konkursu? Przykładowo, czy:
    - należy ulepić samą ikonkę artefaktu, występującą w grze, czy nasze wyobrażenie wyglądu tego artefaktu, opierając się przy tym na jego rodzaju oraz np. na jego nazwie?
    Dopuszczalne są obie wersje - jesteśmy ciekawi Waszych interpretacji.

Quote Originally Posted by semiangel View Post
    - praca ma być wykonana w całości ze śniegu, czy możliwe są jakieś inne "dodatki"?
    Tak. Może zawierać dowolne dodatki, np. sople lodu.
    Last edited by BB_Naerjan; 12.01.15 at 14:31.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    ale przede wszystkim - dać dobrą zabawę!
    Szanowna Pani, dla wielu graczy znacznie "lepszą" zabawą będzie gdy po prostu umożliwicie im zalogowanie się do gry. Na forum są liczne wypowiedzi graczy którzy od dłuższego czasu nie mogę się zalogować, zgłaszali to do działu pomocy i nic... Nadal problem nie rozwiązany.

Surowce, które są niezbędne do zakupu jednostek, czy zdobycia nowego odzienia dla bohatera można zyskać, jeśli się pokona w walce silnych przeciwników.
    Wyraźnie widać, że nie czyta Pani zastrzeżeń graczy.

Jeśli znajdujecie błędy, które uniemożliwiają wzięcie udziału w wydarzeniu np. siła bojowa skaluje się w niewłaściwy sposób - zawsze możecie zgłaszać do nas wszelkie problemy. Proszę, miejcie na uwadze, że gra jest nadal w fazie testów, dlatego wciąż mogą występować różne błędy, za co w imieniu całego zespołu
    Ależ o tym pisałem - bierzecie się za nowe rzeczy gdy ze starymi nie poradziliście sobie. Szczytem niekompetencji jest, że te nowe wydarzenia... zawierają kolejne błędy.

Przykro mi jeśli poczułeś się jakoby ktoś potraktował Cię w taki sposób, na pewno nie było to intencją nikogo z zespołu.
    Nie "jakoby" tylko to miało rzeczywiście miejsce. Na każde zgłoszenie pisać porady o czyszczeniu ciasteczek, gdzie gracze na forum dostają od tego mdłości... to nie przypadek, tylko celowe działanie. Tym bardziej gdy otrzymuję poradę o ciasteczkach w zgłoszeniu w którym wyraźnie napisałem, że nie zdzierżę porad o ciasteczkach. Więc w tym przypadku ktoś zdecydowanie traktuje mnie jak skończonego idiotę albo... sam nim jest. Przykro mi, ale innej możliwości w tym przypadku nie ma (mógłbym wziąć pod uwagę, że zlewacie graczy wysyłając im szablony ale przecież wyraźnie Pani zaznaczyła, że każde zgłoszenie traktujecie z należytą powagą i uwagą...).

Uprzejmie proszę o cierpliwość. Pracujemy nad rozwiązaniem przytoczonych powyżej problemów.
    Szanowna Pani, w tym miejsc kolejny raz traktuje nas Pani jak bandę idiotów i naiwniaków. Otóż, rozumiemy co to jest "cierpliwość" i "wyrozumiałość" lecz informuję - jeżeli ma Pani problem ze zrozumieniem tej oczywistości - że oczekiwać cierpliwości i wyrozumiałości można do pewnego okresu czasu, po tym okresie takowe żądania przybierają właśnie takie symptomy jak opisałem wyżej. Aktualnie w wielu przypadkach działają Państwo na płaszczyźnie recydywy - ciągłe problemy z czatem, ciągłe problemy z logowaniem, powtarzające się problemy z wyrzucaniem z gry podczas walki.
    Jakiś czas temu wychodząc Pani na przeciw i zakładając dobre intencje (pomimo licznych Państwa wpadek i ciągłego proszenia o cierpliwość) poprosiłem aby podała Pani maksymalne terminy do których usuną Państwo dany błąd... Niestety gracze nie otrzymali tych informacji, a one byłyby dowodem, że traktują Państwo graczy poważnie, a nie jak bandę naiwniaków, którzy to będą wciąż łykali "prosimy o cierpliwość, pracujemy".
    Nasuwa się dodatkowy, oczywisty wniosek - temat po prostu Państwa przerasta, czego dowody przytoczyłem powyżej.

Obecnie czekamy na decyzję deweloperów w kwestii dodatkowej opcji potwierdzającej transakcję za Pieczęcie Bohatera.
    To ile mamy czekać na odpowiedź? Czy wnioskowali Państwo - zgodnie z licznymi sugestiami graczy - aby usunąć irytujące informacje o limitach? Przecież wystarczy raz poinformować przed, a potem z chwilą osiągnięcia limitu i koniec. Ewentualnie gracz sam określa czy chce mieć aktywne te komunikaty. Proste i wygodne.

Jeśli chodzi o edycję postów - przypominam, że została wyłączona dla części forum z powodu nadużyć. Dziękuję za wyrozumiałość.
    Dziwne, jakie nadużycia? Na 99% forach nie ma tego typu ograniczeń i nie ma problemów. Dlaczego nagle tutaj są? Przypominam, że wystarczające środki aby ukrócić jakieś wyjątkowe sytuacje mają moderatorzy...

Kończąc mam uwagę co do polityki uznawania zgłoszeń o błędach za rozwiązane:

Nastąpiła straszliwa pomyka, kolejna z Państwa strony. Otóż - zgłoszenie można uznać za zamknięte gdy SPRAWA którego ono dotyczy została ROZWIĄZANA. Wysłanie e-maila z Państwa strony nie mozna uznać za zamknięcie sprawy, chociaż takową żenującą politykę Państwo uprawiają. Zgłoszenie" "nie mogę się zalogować" można uznać za rozwiązane gdy gracz może się zalogować. Zgłoszenie o braku czerwia - gdy czerw u danego gracza się pojawi. Dlaczego ta kolejna oczywistość przerasta Państwa możliwości percepcji?

Tak, wiem, że zapewne istnieje system który "rozlicza" Was z ilości i czasu odpowiedzi, wiem, że są krytyczne terminy po których dane zgłoszenie zaczyna nieprzyjemnie świecić się na czerwono, przełożony zaczyna się irytować, a widmo premii oddala się jak wiek emerytalny w naszym kraju, ale ludzie - nieco przyzwoitości.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Hehehe, gdyby taki artefakt istniał to Ubisoft by zbankrutował do ferri

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    To ile mamy czekać na odpowiedź? Czy wnioskowali Państwo - zgodnie z licznymi sugestiami graczy - aby usunąć irytujące informacje o limitach? Przecież wystarczy raz poinformować przed, a potem z chwilą osiągnięcia limitu i koniec. Ewentualnie gracz sam określa czy chce mieć aktywne te komunikaty. Proste i wygodne.
    nie zmienia tego , bo licza na ''pomylki'' graczy ,mnie ostatnio zarabali 3k pieczeci ot tak , okienko sie nawet nie pojawilo , a pieczecie wcielo. Pisanie do supportu nie ma sensu bo NIC nie moga zrobic , napewno nie oddadza, wyludzanie pieczeci to polityka tej firmy, dlatego odradzam kupowanie pieczeci, szczegolnie jak sie nie ma od razu rozplanowanych zakupow , jesli jakis zapas zostanie to napewno wsysnie je za jakis czas ,a pozniej powiedza, ze transakcja przebiegla prawidlowo.

nie zdaja sobie sprawy ze klient oszukany/okradziony do nich nie wroci ,by ponownie wydac pieniadze, no chyba ze jest totalnym idiota. Dopoki tego nie zmienia doputy nie warto ryzykowac.
    pozdr

Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast