Results 1 to 6 of 6

Thread: Złoto

Aniel's Avatar
    Server
    CLA01

Złoto

Witam,

Wydaje mi się, że jest problem z wydawaniem złota. Ja generalnie cierpię, na jego nadmiar, bo o tyle o ile drewno i metal zużywa się na bieżąco na rozbudowę miast oraz wyprawy, to złota tracę znacznie mniej niż otrzymuję.

Wydaje mi się, że koszt budowy budynków powinien być droższy (chodzi o złoto), oraz przydałoby się więcej możliwości jego wydania np. targowisko, które można by postawić w mieście, a które służyłoby wymianie na metal i drewno (albo nawet i kryształy). Oczywiście, jak to z targowiskiem, marżna byłaby okropnie wysoka..

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Ta, podpowiadaj kolego by jeszcze koszt budynków był podwyższony. Mi się wydaje czy kolejny mag marudzi, że za mało wojska w walkach traci?:P
    Co do targu jestem za:P

Server
    CLA01
    Gram rycerzem i cierpię na ogromne braki złota, ponieważ muszę sporo wydawać na mięcho. Jak nie masz na co wydawać złota to wydawaj na patenty za 500k :P Taka cena jest chyba specjalnie ustawiona.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    Gram rycerzem i momo iz w kazdym miescie mm pobudowane magazyny zlota to zapasy zlota bardzo powoli sie zwiekszaja i to tylko dlatego ze nie kupuje artefaktow i barwnikow w sklepie

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Idąc tokiem myślenia autora Może magowie (bo to im łatwiej utrzymać szeregi w stanie nienaruszonym) powinni mieć znerfiony koszt poboru jednostek(złota x2)? Co Ty na to kolego Anielu, dzięki temu bd miał na co kasę wydawc
    Ps. Pisząc coś nie myślcie tylko i wyłącznie o sobie patrzcie na całą społeczność HO.
    Last edited by NuzeltheonePL; 21.07.14 at 11:26.

Megi's Avatar
    Server
    CLA01
    Nic, tylko się cieszyć, że cierpisz na nadmiar złota i możesz spełniać swoje zachcianki Po raz pierwszy widzę, że komuś to przeszkadza i chce podniesienia cen. Zacznij lepiej zbierać na jakiś szczytny cel i pozwól innym (biedniejszym w złoto) cieszyć się grą :P