Results 1 to 7 of 7

Thread: Rekompensata

Server
    CLA01

Question Rekompensata

A zatem pytam się: w jaki sposób twórcy gry mają zamiar zrekompensować graczom, którzy nie mogą wejść do gry utratę zakupionych odłamków, patentów etc.?
    Z Waszej winy część graczy straciła realne pieniądze. I nie piszcie mi tu o żadnych umowach i warunkach korzystania, które Was rzekomo zabezpieczają gdyż każdy domorosły nawet prawnik wie, że ponosicie odpowiedzialność za Wasz produkt a jakiekolwiek zapisy, którymi chcielibyście się wymigać są niezgodne z prawem a więc nieobowiązujące.
    Proszę o konkretną odpowiedź.

Graczy dotkniętych problemem proszę natomiast o poparcie mojego żądania konkretnej odpowiedzi. W kupie siła Panie i Panowie.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    rerkompensata juz by byl ten sezon pvp i powrót czerwia ,na weekendówki

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Oddawać mój patent!!! Dosyć mamy tej ignorancji. Problem zamiast zostać rozwiązany, rozszerza się jak wynika z postów coraz to nowych graczy

kirkus132
    Guest
    Nie przejmój się, wytocz im proces, wygrasz bez problemu, zaskarż ich reklamę internetową w którym kreowalio ten twór jako następcę heroesa III, tylko z 2 rzeczy bije heroesa III na głowę i są to nie istotne,szczegółowa grafika i połączenie z siecią, reszta muzyka tu dodam grafikę, mimo że tam jest wyrazista i odświeżona to i tak heroeesy są ładne mimo 15 lat, dźwięk, płynność, grywalność, koszt w stosunku do otrzymanych korzyści, heroesy rządzą

Server
    CLA01
    Ja od 27 grudnia nie mogę się zalogować. Dobrze że nie kupowałem odłamków na 30 dni poszły by się walić. Może na luty wrócimy do gry.

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    Nie przejmój się, wytocz im proces, wygrasz bez problemu, zaskarż ich reklamę internetową w którym kreowalio ten twór jako następcę heroesa III, tylko z 2 rzeczy bije heroesa III na głowę i są to nie istotne,szczegółowa grafika i połączenie z siecią, reszta muzyka tu dodam grafikę, mimo że tam jest wyrazista i odświeżona to i tak heroeesy są ładne mimo 15 lat, dźwięk, płynność, grywalność, koszt w stosunku do otrzymanych korzyści, heroesy rządzą
    nie jestem obcykany w prawie, ale jak sie rejestrujesz akceptujesz to że UBI nie gwarantuje że gra będzie działać, wystarczy poczytać generalnie producenci gry nie zobowiązują sie do niczego, można powiedzieć że grasz na własne ryzyko, w dowolnym momencie może ci przepaść wszytko a oni maja to w dupie, bo zaakceptowałeś ich warunki przy rejestracji
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Server
    CLA01
    Szanowni menadżerowie/deweloperzy/administratorzy/moderatorzy,

zgodnie z paragram 6 Warunków Sprzedaży:
    "Kredyty są dostępne dla Użytkownika natychmiast po dokonaniu zakupu."

Zatem zakup pieczęci w okresie, w którym nie mogłem (i nadal nie mogę) zalogować się do konta oznacza złamanie przez UBI/BB powyższego punktu.

ps. Szykujcie pieczęcie na rekompensatę dla osób, które od 2 tygodni nie mogą się zalogować. Dużo pieczęci. Bardzo dużo pieczęci.

Nie pozdrawiam.