Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Szepczące Równiny - problem przy teleporcie

Dust's Avatar
    Server
    CLA01

Szepczące Równiny - problem przy teleporcie

Witam
    od kilku dni gra zawiesza mi się przy przechodzeniu pomiędzy aktami do Szepczących Równin, muszę łaskawie przelogowywać się kilka razy aż ujrzę zacny komunikat NIEWŁAŚCIWA SESJA i dopiero się odblokowuje
    co z tym dalej zrobić??

Server
    CLA01
    potwierdzam, ten sam problem.

Wojciech_77
    Guest
    U mnie to samo. Zawiesza się jak chce wejść na Szepcące Równiny.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak ,przechodzac przez teleporty czesto zawiesza sie wgrywanie nowej mapki. Przydal by sie restart serwera to minimum

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Radujcie się bracia i siostry, że wam tylko w Szepczących się zawiesza.
    Ten problem występuje od dawna, z tym, że w przeszłości zdarzał się sporadycznie... zawieszenie i kod błędu 20 (niewłaściwa sesja). Ostatnio stało się to irytujące... średnio co druga próba teleportacji kończy się zawieszeniem i kilkuminutowymi próbami ponownego wejścia do gry. Oj zniechęca to do gry, zniechęca

kirkus132
    Guest
    Mnie przy teleportach wywala na stronę główna, może powinienem to zgłosić , ale z 2 strony zgłaszanie czegokolwiek do supportu nie rozwiązało wiekszosci problemów z grą

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Bo to beta :\

Server
    CLA01
    Ten sam problem,szepczące równiny za kiażdym razem przycina i musze z minimum 5 prób zrobić żeby wejść znowu do gry

Server
    CLA01
    Potwierdzam, że ten problem występuje przy przemieszczaniu się między mapami nie tylko przy "Szepczących równinach", ale przy innych też.

Server
    CLA01
    Jasne, że to beta - ale po to chyba mamy forum, żeby zgłaszać te rzeczy które faktycznie nawalają. U mnie to samo - gra wysypuje się w 9/10 przypadkach przechodzenia między prowincjami. Zdaje się, że u mnie problem zaczął się właśnie po odkryciu 3 aktu, tj. przy pierwszej próbie przeniesienia się z szepczących równin z powrotem do czarnolasu.

Pozdrawiam

Page 1 of 2 1 2 LastLast