Results 1 to 4 of 4

Thread: Administracja do roboty!

Server
    CLA01

Administracja do roboty!

Witam. To nawet nie jest BETA, to wczesna ALFA, tyle bugów i problemów. Nie wmawiajcie ludziom, że to wina przeglądarki, flasha itp. Gramy w gildii w 12, niemal każdy z nas ma inny system, kompa, łącze, przeglądarkę itp. WIECZNE problemy, a to z wejściem do gry, odłączaniem się czatu lub co najgorsze, zwiechami w czasie lub zaraz po walkach! Żarty sobie z graczy robicie?! Jakoś z mikropłatnościami i wpływamy na Wasze konto środków nie ma problemów? Dosłownie przed chwilą, po 3 dniach farmienia i zbierania wojska, bitwa, udało się ledwo, wyjście i....ZWIECHA! czekanie, nic, refresh, nic, relog, NIC! Przez OSIEMNAŚCIE miesięcy grałem w przeglądarkową FOE i.....RAZ, jeden, 1, coś się zacięło, tutaj.....co chwila! Chyba nie rozumiecie znaczenia słowa BETA, to nie drobne poprawki, patche czy ewentualne zgłoszenia błędów - to dziurawe sito, niedoróbka i pole minowe dla graczy. Gramy tu jeszcze 2 dni, jeśli nadal będą takie przypały - spadamy i zabieramy ilu się da, na społecznościowych też "nie będziemy zachęcać" do TEJ gry. Niektórzy gracze wydają realną kasę, tracą przez błędy, reszta graczy traci swój czas, a Wy zabijacie epicki tytuł. DO ROBOTY! Skoro się tego podjeliście, pobieracie profity, to gracze mają być zadowoleni! Tyle.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Mi tam w sklepie i zakupie pieczeci bohatera dziala wszystko jak w szwajcarskim zegarku

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    nic dodać nic ująć w tym temacie
    Jest masakra ze zwiechami, wchodzeniem do gry, wywalaniem, czatem. Gram na 3 różnych kompach i nie jest to problem po mojej stronie, bo sprawdzam i bez względu na przeglądarkę czy system zawsze to samo. Kasy na pieczęcie wydałem już sporo i system opłat jakoś działa najlepiej z całej gry. Heroes to moja najlepsza gra - jak nie radzicie sobie z jej obsługą to sprzedajcie komuś, kto będzie wiedział jak zarządzać grą. Na razie to amatorszczyzna - fajna gra ale źle prowadzona. A już te wasze 'eventy' z pseudoatrakcjami to puszka pandory - jak coś kombinujecie to serwery padają. Już się boję jak znowu coś wymyślicie - handlarza starymi szmatami czy laskami - wtedy lepiej na tydzień nie wchodzić. Przyznajcie wreszcie że was przerosły problemy i odpuście sobie albo pokażcie że tak nie jest.

kirkus132
    Guest
    Mi gra najlepiej chodzi na kompie z internetem aero, wszelkie zwichy mogę zrucić na neta