Page 1 of 9 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 87

Thread: Problem z uruchomieniem gry dla konkretnego bohatera

Server
    CLA01

Problem z uruchomieniem gry dla konkretnego bohatera

Witam
    Czy ktoś z grających ma lub miał podobny problem w ostatnim czasie?
    A mianowicie od 2 dni próbuję uruchomić grę. Po zalogowaniu się i w momencie wybrania bohatera gra zaczyna się ładować i wisi. Czasami pojawia się błąd #22.Próbowałem wyczyścić cache przeglądarki, flasha itp. Próbowałem z różnych przeglądarek, różnych komputerów i nawet na jednym "świeżutki system" postawiłem. Próbowałem z różnych lokalizacji (adresów IP), nawet w Niemczech. Bez rezultatu. Co więcej na serwerze INT2 udało mi się wejść do gry z całkiem nową postacią tylko w innym języku. Sprawdziłem Firebugiem i itp narzędziami, że problem jest zawsze w tym samym miejscu a mianowicie w zapytaniu URL do http://gs03.gw01.cla.heroes-online.com/sync, już po autoryzacji. Nie jest możliwe by był to problemu gdzieś po mojej stronie (za dużo testów i prób) a raczej problem z postacią w grze i/lub kontem.
    Zgłosiłem problem oficjalną drogą wczoraj i owszem uzyskałem szablonową odpowiedź o czyszczeniu cachu itp. Niejaki Pan Julian zasugerował bym odczekał 3,5 h i zalogował się ponownie. Choć wydawało mi się to dziwne, tak zrobiłem, ale bez pozytywnego rezultatu. Teraz myślę, że było to tylko po to bym nie zawracał im gitary do czasu zakończenia pracy tj. do godz. 19. Do dzisiaj nie otrzymałem żadnych maili ani informacji nawet na ponowne zgłoszenie.
    Zaczyna się obawiać, że nie uzyskam pomocy, a kasę wydaną na pieczęcie wyrzuciłem w "błoto".
    Aż strach pomyśleć jak support traktuje graczy, którzy nie kupują fizycznie pieczęci i w ogóle kim są dla nich gracze.

Server
    CLA01
    tez to mam teraz

Server
    CLA01
    tez mam ten sam problem od wczoraj

Server
    CLA01

Exclamation Pomocy

tez to mam od 2óch dni chyba po prostu padł serwer a obsługa albo na graczy gdzies ,albo nie wyrabia z naptrawianiem..byc moze zbyt duzo ludzi właziło na serwer jednoczesnie lub po prostu grało i sie przeciażył..moze maja jakies niewydajne serwery.. dla porównania wbiłem na FORGE OF EMPIERS tez gre przegladarkowa , w ktora kiedys grałem i tam wszytko śmiga na 102 ! ..obsługa musi cos zaradzic inaczej ludzie po prostu beda odchodzic z tej gry...liczymmy na szybkie naprawienie tego..bo czas szybko ucieka i jak jescze pare razy nie wbije to sobie daruje herosów i zaczne znowu w Counter Strike nasuwać...obsługa techniczna POMOCY !!!

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by DarkTroy78 View Post
    tez to mam od 2óch dni chyba po prostu padł serwer a obsługa albo na graczy gdzies ,albo nie wyrabia z naptrawianiem..byc moze zbyt duzo ludzi właziło na serwer jednoczesnie lub po prostu grało i sie przeciażył..moze maja jakies niewydajne serwery.. dla porównania wbiłem na FORGE OF EMPIERS tez gre przegladarkowa , w ktora kiedys grałem i tam wszytko śmiga na 102 ! ..obsługa musi cos zaradzic inaczej ludzie po prostu beda odchodzic z tej gry...liczymmy na szybkie naprawienie tego..bo czas szybko ucieka i jak jescze pare razy nie wbije to sobie daruje herosów i zaczne znowu w Counter Strike nasuwać...obsługa techniczna POMOCY !!!
    na steamie za darmo możesz pobrać counter strike nexon zombies, stary dobry cs plus nowe bronie, nowe tryby, walki z zombie, kilka fajnych bajerów, i nie ma tyle bugów

Server
    CLA01
    Witam
    Mam ten sam problem od 3 stycznia, po wyborze bohatera gra się ładuje w nieskończoność. Wszystkie typowe operacje wykonane (czyszczenie cache, zmiana przeglądarki)

Server
    CLA01
    Podobnie jak ja i wielu innych. Temat już był wałkowany, ale ani support ani moderatorzy się nie odzywają :-[

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    HoMM wprowadzenie na rynek w 2012 i nadal czekacie na cuda ?

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Suport zamiast naprawić problem wysyła bełkot w stylu zresetuj wyczyść ........... a gra jak nie działała tak nie działa dalej .Odechciewa się w to grać .

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Problem jest obecnie badany, dlatego kontaktując się z pomocą techniczną możecie zostać poproszeni o wykonanie pewnych czynności, jak np. wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki internetowej, co dostarczy nam dodatkowych informacji na temat błędu. Postaramy się znaleźć rozwiązanie najszybciej jak to będzie możliwe.
    W imieniu całego zespołu, uprzejmie proszę o cierpliwość.

Page 1 of 9 1 2 3 ... LastLast