Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 87

Thread: Problem z uruchomieniem gry dla konkretnego bohatera

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    huh dzis w hiszpanii tez wolne 3 króli cala geba,wszystko pozamykane,ale support dziala 24/7 swiatek piatek
    bo oni więcęj płacą

Server
    CLA01
    Problem występuje przynajmniej u mnie zawsze w tych samych okolicznościach tj. przemieszczam się bohaterem z zamku do zamku, wyskakuje komunikat "Niewłaściwa sesja. Prosimy zamknąć i uruchomić grę." i tyle. Od kilku dni mam z tym do czynienia i problem robi się coraz bardziej uciążliwy stąd aż strach wychylać się z zamku jak gra działa :P.

Server
    CLA01
    Loguję się przez Facebooka i również nie mogę wejść w grę. Po wybraniu bohatera zawiesza się i po około 10 minutach pojawia się błąd #11. Myślałam że to u mnie coś jest nie tak ale nie tylko ja mam ten problem. Założyłam drugą postać logując się przez e-mail i tam wchodzi bez problemów. Czyszczenie ciasteczek nie pomaga!!! Kontaktuje się od kilku dni i cisza!!!

Server
    CLA01
    Nie wiem jak u Was wygląda sytuacja, ale dla dodatkowego potwierdzenia napiszę, że u mnie problem występuje jak podróżuję między zamkami.

Grę wywala jak dotąd w 2 poznanych przeze mnie okolicznościach:

1. Gra próbując wczytać dane zawiesza się w taki sposób, że kursor myszy przyjmuje postać wczytywania, w dolnym prawym rogu pojawia się napis "ładowanie", i na tym koniec. Trzeba w tej sytuacji uruchomić grę ponownie i wtedy pojawia się problem z logowaniem. Myślę, że w Waszym przypadku również da się zalogować, ale potrzeba przy tym dużo wytrwałości :P.
    2. Podczas podróży tak jak napisałem post wyżej wyskakuje informacja "Niewłaściwa sesja..." i wywala z gry.

W każdym przypadku występuje potem problem z logowaniem.

Ja podejmuję następujące kroki:
    1. Uruchamiam grę i czekam do 20 sekund sprawdzając czy się załaduje po tym jak oczywiście pasek postępu będzie cały.
    2. Ponawiam próby odświeżając stronę ładowania do momentu, aż podczas ładowania gry dostanę komunikat "Niewłaściwa sesja...".
    3. Po otrzymaniu komunikatu, klikam "OK" i następnie zostaję przeniesiony do strony głównej HoMM.
    4. Klikam "GRAJ" i jak dotąd w każdym przypadku po zastosowaniu się do powyższych kroków udało mi się zalogować.

Czasem wystarczy kilka prób, innym razem kilkanaście. Może ów informacje przydadzą się osobom, które będą pracować nad usunięciem tego błędu.

Server
    CLA01
    To u mnie nie działa :-(
    LiuKhongSum a sprawdzałeś który serwer Cie autoryzuje i z którym synchronizujesz konto?

Server
    CLA01
    Nowy rok stare problemy to sie chyba nigdy nie zmieni .... czlowiek sie tylko wkoorwia i gdzie ta przyjemnosc z grania... fak de system:*

kirkus132
    Guest
    ciekawe jakie nowe bugi się pojawią w następnej aktualizacji,

Server
    CLA01
    Mam to samo.Jedna postać z bólami wchodzi a druga nie,uważam że zostało naruszone prawo handlowe z dnia 25 Grudnia 2014r. zakupiony towar można zwrócić -zakupione okno nie działa.

xD.

Server
    CLA01
    Co się znowu dzieje ,nie można uruchomić gry Jezu..

Server
    CLA01
    Niestety mam to samo od dwóch dni po wyborze bohatera gra ładuje się w nieskończoność. Często wyrzuca mnie z gry komunikatem o niewłaściwej sesji i zaczynają się problemy z wejściem do gry!!!!!! Zaczyna mnie to w..........ć!!!!

Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast