Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 87

Thread: Problem z uruchomieniem gry dla konkretnego bohatera

Server
    CLA01
    Wielkie dzięki za odpowiedź :-)
    Z supportu dostałem kolejny raz szablonowego maila, śmiech na sali.
    Liczę, że Twoja interwencja coś wskóra.
    Z góry WIELKIE DZIĘKI

Server
    CLA01
    Witam

Widzę że dzisiaj znów nie będę mógł się zalogować na drugie konto (zakupione za zawsze dostępne pieczecie bohatera, a jakże)
    Nie jest to żaden warunek oczywiście ale nikt ze mnie jaj nie będzie robił. Na to wygląda że moja egzystencja w tej grze dobiega końca.
    Jeśli dzisiaj opiekunowie projektu nic nie zrobią : żegnam ;-)

Server
    CLA01
    Ciekawi mnie ile tak naprawdę osób nie może grać, przez błędy i ignorancję odpowiedzialnych? A i ilu z nich wydało kasę by móc się w to "bawić"?

Server
    CLA01
    Spokojnie. W ramach rekompensaty dostaniemy nowy tytuł - "Wyznawca Patientii" (to taka rzymska bogini cierpliwości)

Server
    CLA01
    Czytam tak te posty i w sumie oprócz Rudziando to sam bełkot, ja również nie mogę wejść od kilku dni na swojego głównego boha, ale nie smęce i nie bełkotam na forum w stylu kończe z tą grą , niech obsługa wraca do roboty w weekend bo nie mam co z czasem zrobić bo gra mi nie działa itp itd. Każdy kto ma kłopot powinien opisać co się dzieje, jak zakończył swój ostatni dzień w którym grał , jaki ma lewel boha na którego nie może sie zalogować i jak pamięta to w którym akcie się wylogował, Ponieważ problem nie jest masowy tylko dotknął jakąś część graczy, oznacza to że pojawił się jakiś błąd w grze. Dla ekipy programistów najważniejsze jest odnaleźć przyczyne , dlatego pewnie nie restartują serwera - tak by było najprościej, aby jednak zapobiec kolejnej takiej awarii nalezy zlokalizować zródło błędu i poprawic kod. Tak więc nie lamentujcie tylko opisujcie.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mr_Pool__ View Post
    Czytam tak te posty i w sumie oprócz Rudziando to sam bełkot, ja również nie mogę wejść od kilku dni na swojego głównego boha, ale nie smęce i nie bełkotam na forum w stylu kończe z tą grą , niech obsługa wraca do roboty w weekend bo nie mam co z czasem zrobić bo gra mi nie działa itp itd. Każdy kto ma kłopot powinien opisać co się dzieje, jak zakończył swój ostatni dzień w którym grał , jaki ma lewel boha na którego nie może sie zalogować i jak pamięta to w którym akcie się wylogował, Ponieważ problem nie jest masowy tylko dotknął jakąś część graczy, oznacza to że pojawił się jakiś błąd w grze. Dla ekipy programistów najważniejsze jest odnaleźć przyczyne , dlatego pewnie nie restartują serwera - tak by było najprościej, aby jednak zapobiec kolejnej takiej awarii nalezy zlokalizować zródło błędu i poprawic kod. Tak więc nie lamentujcie tylko opisujcie.
    Bełkot to jest w twoim wykonaniu
    Opis przyczyny jest podany w emailu do supportu a nie na forum. To po pierwsze.
    Po drugie brak możliwości zalogowania to tylko jeden z wielu problemów dręczących tą grę.
    Wspomnę o czerwiu którego nie ma od wielu tygodni.
    Więc jeśli ty o nas piszesz że bełkotamy to ja ci krótko odpowiem : gamoń

Server
    CLA01
    Myślę Szanowny Panie Pool, żeś Pan przesadził. Problem nie jest i jest jednocześnie masowy - dotyczy graczy, którzy logują się do określonego serwera.
    Śmiem twierdzić (obym się myslił), że Niemcy mają dziś wolne i dlatego przyjdzie nam poczekać do środy.
    Nadmienię jeszcze, że dla rozwiązania problemu opisywanie jaki ma się level bohatera jest tak samo potrzebne, jak informacja gdzie mieszkają nasze babcie.

Server
    CLA01
    ja walcze tak już 3 dni (od soboty) - też dostałem grzeczny komunikat "..że pracują, ale dużo zgłoszeń..."

Server
    CLA01
    kolega mówi, że jestem online, ale ja nie mogę załadować gry bo wisi....

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Moze grasz wrybie offline

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast