Results 1 to 4 of 4

Thread: 30 lvl i co teraz?

Server
    CLA01

30 lvl i co teraz?

Witam,

Mam do was pytanko. Mam już 30 lvl i w sumie wszystko jest takie samo jak 29 czy 28 lvl. Nie widzę nowych wyzwań. Jeśli chodzi o misje ostatnią to mam:

> Podpisz traktat - ZROBIONE
    > Wykonaj prośbę Albina lub Yoratha - ZROBIONE
    > Odeprzyj atak na Lichtfels

Właśnie nie wiem gdzie mam iść, żeby zrobić to ostatnie.

Oprócz tego mam poziom wyprawy 4, ale do wypraw trzeba mieć anielską cierpliwość - nie raz trafi się bardzo nieogarnięta drużyna. Bossy tygodniowe mam dwa zrobione. Teraz pytanko do ludzi, którzy są na tych smoczych lvl'ach. Powiedzcie mi czy warto dalej grać? Będą nowe wyzwania czy cały czas wszystko to samo?

Z góry dziękuję za odpowiedź,
    Neftyda

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    To zależy, jak spodobała Ci się gierka to będziesz ciągnąć dalej, zrobisz sobie kolejny 30 lvl tym razem inną klasą i tak w koło macieju, takie były heroesy 3 można było grać w nieskończoność mimo że ciągle robiłeś to samo :P jeśli o mnie chodzi to mimo wszystkich bugów i żałosnej obsługi gra mi się spodobała i tak robie już 3 postać :P Jak pozazdroszczę itemków to będę robiła wyprawki ale na razie rozwijam sobie zamki na głównej postaci, jej no... każdy znajdzie coś dla siebie

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    zostaje farmienie itemków do lepszych statystyk, najpierw polecam tygodniówki (dodatkowo troche pieczeci) potem tylko wysokopoziomowe wyprawy, bicie smoczych nic nie daje, (no chyba że kogoś rajcuje po wbiciu 1mln expa +5 do duszy i magii)

nie piszesz kim grasz, jak magie to spróbuj drugą postacią rycerzem i na odwrót
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

kirkus132
    Guest
    Ta. mozesz pomagać innym graczom, rozbudowywać swoje konto, itp, wyprawy, arena zmagań, zapomniane ziemie, walenie osiagnięć, co kto lubi, możesz założyć2 postać ale mimo wszystko polecam w nowym slocie żeby zawsze miećjakieś tam wsparcie