Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9
Results 81 to 86 of 86

Thread: Kiedy zostanie wprowadzony przycisk potwierdzajacy wydanie pieczęci??

Server
    CLA01
    To nie to. To to było dawno temu wiadomo. Pojawiło sie inne pytanie.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    jezeli chodzi ci o pytania odnosnie dlaczego nie zostanie wprowadzone to ja ci odpowiem

poniewaz obecny 'model biznesowy' zarobi najwiecej, gry to biznes, gry od dawna sa robione po to by zarabiac pieniadze, najlepiej duze

z podobnego powodu jak biezesz kredyt hipoteczny to 95% pierwszych rat to odsetki a nie kapital,

jakbys udawal ze ciagle nie rozumiesz to spojrz na swoja pocztowke (ta skasowana)

a opdowiadajac jeszcze prosciej
    chodzi o pieniadze

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Vishar View Post
    jakbys udawal ze ciagle nie rozumiesz to spojrz na swoja pocztowke (ta skasowana)
    Jest zadane pytanie i ma być odpowiedź. Jesteśmy bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Ale nie bedzie to trwało wiecznie.

Chodzi o pieniądze? Odpowiedź nie jest taka jasna jak wskazujesz. Odnieśmy się do pocztówki. Dlaczego została usunięta. Nie chodzi o żaden aspekt jej finansowy jak sie okazuje, bowiem pocztówka w jednej PW od nołnejma raz łamała regulamin, ale jak sie okazało że nie wiadmo za bardzo jaki regulamin, to w drugiej PW od nołnejma, dowiedziałem się iż naruszała regulamin forum, a gdy nadal nie potrafiono wskazac któryż to punkt regulaminu, to w trzeciej PW od nołnejma okazało się że naruszała dobre imie firmy, poniewaz jednak pocztówka została sklejona w 100% ze strony mmho, zapytałem któryż to element zawarty na stronie mmho godzi sam w siebie, ale że i tu jednak nie padła odpowiedź, w czwartej PW od nołnejma dowiedziałem się, ze to jednak nie to, wiater powiał w inna strone, chodzi o to że pocztówka jest niestosowna. Jutro bedzie piata wersja bo własnie pytam, który element zawarty na stronie mmho z której pocztówka powstała jest niestosowny

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    twoja pocztowka zastala usunieta poniewaz istnialo niewielkie prawdopodobienstwo ze maglaby zniechecic potencjalnych kientow od wydawania pieniedzy na ten produkt

swgo czasu podobna sprawa miala sie ze produkcja elektroniki (i w zasadzie wszystkiego) nagle kilkadziesiat lat temu rzeczy zaczely byc projektowana tak by sie psuc chwile po uplywie gwarancji i producenci twardo zaprzeczali by tak bylo a obecnie pierwszy lepszy sprzedawca pralek powie to potencjalnemu klientowi bo klent nie ma wyjsca albo kupi towar ktory sie zepsuje po gwarancji albo nie nie ma alternatywy

analogicznie jest z grami model 'free2play' sluzy wyciagani pieniedzy od graczy (czesto przy pomocy zagrywek psyhologicznych i pulapek) a producencji gier jak narazie twardo temu zaprzeczaja (jak kiedys producenci pralek zaprzeczli ze projektoja je tak by sie po kilku latach zepsuly)
    obecnie zaden prducent stosujacy wszelakie brudne sztuczki by wyciagnac kase od graczy sie do tego nie przyzna mimo ze to nic by nie zmienilo poniewaz gracze maja tylko 2 opcje albo przestac gracz (trudne) albo zmienic gre na inna ktora w kwesti wyciagania pieniedzy niczym sie nie rozni od obecnej (no dobra jest 3cia opcja zmienic gre na taka z miesiecznym abonamentem)

poprostu producencji gier jeszcze niebardzo chca uwiezyc ze jak powiedza uczciwie graczom ze ich gra ma mechanike tak zaprojektowana by wyciagac pieniazki od graczy to nie spowoduje to dla nich adnych strat (mniejszychg zyskow) moze powinni pojsc na kurs do producentow i sprzedawcow pralek? i dlatego ciagle jeszcze kreca sie i maca i dlatego nie dostales jasnej odpowiedzi

Server
    CLA01
    Niestety nadal kasowane sa moje odpowiedzi, Nie jestem w stanie prowadzić dalszej dyskusji w tym watku.

Jarl_Sidek
    Guest
    Można by z tego zrobić niezły kabaret. :P

Tak tak, był taki świetny facet który wymyślił, że rzeczy powinny się psuć by więcej na nich zarobić. Gdyby cały świat znał się na Ekonomii to by nie było takich parodii na rynku.

Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9