Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Ostatni Rozdział

kirkus132
    Guest
    na pełen problem otrzyma pełna odpowiedź ot i tyle, ale zdaje mi się że strzelił focha jak thorangel bo eż go na forum nie widziałem

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by LCmoon View Post
    Nie muszę grać dużo żeby wiedzieć że bez ich misji nie aktywuje się portal i nie mam jak zabrać questa na bossa ale ty wiesz lepiej bo dużo grasz ale kogo to obchodzi nawet link do supportu nie działa więc po prostu usunę postać i zrobię nową wtedy dużo więcej pogram i będę wiedział lepiej ta logika ma sens i nie czytajcie tego bo zabraknie wam tchu żegnam i dziękuje za wsparcie.
    No hehe nie dosc ze tracisz kalorie odpowiadajac mu na pytanie walac po klawiszach ,to wali focha i mówi ze wie lepiej i to juz wiedzial

Pytam sie to poco cos takiego zyje ? , bo link do supportu mi tez nie dziala by sie ich zapytac O.o

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    ta w tym szaleńsstwie jest metoda, teraz zamiast pytaćna forum o jakieś szcegóły i poardy typu jak zaatakować stwora, jak sprzedać komuś karpia , itp zacznijmy wysłać takowe zapytania do supportu, niech ludzie wiedzą i czują że są potrzebni a ich praca jest swoistą misją,

Server
    CLA01
    Może koledze chodzi o problem z nieczynnym portalem do Greystone ? Skonczylem fabułę, mam dostęp do bossów tyg oprócz Valroka, nie wiem co zrobić by pojawił się portal ?
    Pemiętam ze inną postacią przy kończneiu fabuły miałem udać się do jakiejś postaci w Czarnolesie, teraz nic takiego nie ma

kirkus132
    Guest
    No to niech napisze do supportu a nie się kłóci niech opisze problem, nawet level niech poda czu coś, na suche info odpowiedzą mu szambem

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by GlobusUO View Post
    Może koledze chodzi o problem z nieczynnym portalem do Greystone ? Skonczylem fabułę, mam dostęp do bossów tyg oprócz Valroka, nie wiem co zrobić by pojawił się portal ?
    Pemiętam ze inną postacią przy kończneiu fabuły miałem udać się do jakiejś postaci w Czarnolesie, teraz nic takiego nie ma
    Sierżant Connor w Żmijowej Jamie

Server
    CLA01
    Nie pamiętam co trzeba było dokłednie zrobić, ale z pewnością jedno z tych 2:
    - osiągnąć 30 lvl
    - zakończyć standardową fabułę/ubić sandro 2

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by gryfel View Post
    Sierżant Connor w Żmijowej Jamie
    o właśnie, problem w tym że jest nieaktywny, nie da się z nim pogadać

kirkus132
    Guest
    a czy ukończyłeś fabułe?? wbiłeś 30 lvl, gadałeś z kółkiem różancowym stojącym nie opodal 3 miasta,

Server
    CLA01
    Nie trzeba mieć 30. Ja śmigałem od 27 w Głębinach. Po zabiciu Sandro2, trzeba wrócić do 3 aktu, zagadać z 2 gostkami, i wtedy powinno odblokować.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast